Mitsubishi l200 sustalı anahtar yapımı başladı

En yaygın araçlardan biri olan Mitsubishi L200 modeli için katlanabilir sustalı anahtar tasarımı artık testimizden geçerek beğeninize sunuldu. Daha önce mitsubishi lancer sustalı anahtar olarak müşterilerimize hizmetini verdiğimiz ürünün tasarımı komple değişti, susta ve yay mekanizmalarının daha kaliteli olması içimizi oldukça rahatlattı. Diğer konudaki görselleri karşılaştırdığınızda farkı bizzat göreceğinizi umuyoruz. 2010 yılından sonra uzaktan kumanda üzerine birde bagaj açma özelliği eklenen bu otomobillerde iki fark mevcuttur bu farklar sadece bagaj açma özelliğidir ancak her ikisinide sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

Otomobil üreticileri her çıkarttığı modelde kapı, kontak, oto anahtarı ve elektronik yazılım değişikliğine gitmiyor çünkü bunlar oldukca maliyet arttırıyor yani demek istediğim Mitsubishi l 200 ve Mitsubishi Lancer icin aynı kasa rahatlıkla kullanılabilir bu tamamen sizin tercihinizdir. Bilindik birşey ama yinede her konumuzda atlamadan belirtiyoruz bunlardada aynı şekilde bozma, kesme ve kumanda kabına zarar verme gibi bir olay mümkün değildir. Uçu zaten orjinal mistubishi anahtarı kasasının içerisine uzaktan kumanda resimdede gördüğünüz gibi harika bir şekilde oturuyor immobilizer çip zaten aracın kendisinin dolayısıyla herkesin kafasına takılan arıza, yolda kalma gibi bir mevzu aklınızdan bile geçmesin.

Okadar ince eleyip sık dokuyoruz ki herhangi bir sosyal alanda sizi mağdur bırakan araba anahtarı teslim etmiyor gerekirse bu yüzden negatif cevaplar verip müşterilerimizi bilinçlendiriyoruz. Savunduğumuz strateji şu orjinalinden daha güzel, daha gösterişli ve kaliteli olmadıktan sonra bir kıymeti yok aksi halde biz yapmıyoruz ısrarla arayış içine girenlerin ehil olmayan kişilerle çalıştığındada nelerle karşılaştıklarını yine kendilerinden duyuyoruz. Logosu, plastik kalitesi ve yay mekanizmasının orantılı şekilde kalıplarda üretilmesi alınacak randımandan belli olacaktır. Alınan hizmetlerin garanti zamanı yoktur elinizde tuttuğunuz aracınızı satmadıgınız sürece işçiliklerimizin arkasındayız. Bir başka blog yazımızda görüşmek dileğiyle şimdilik Hoşçakalın.

 

 

15 yorum

 1. katlanabilir anahtarı kendimiz değiştirebilir miyiz. eğer mümkünse Antalya’ya bir adet isteyeceğim. bununla beraber fiyatı ne kadar.

 2. Öncelikle ilginize teşekkür ederim.
  Yedek anahtarım yok. Anahtarımı size gönderirsem aracımı kullanamam.
  Eğer sadece ürünü gönderme imkanınız var ise
  Ürün fiyatı
  Ödeme bilgisi
  Varsa ürün görseli bilgilerini mail atabilir misiniz
  Aracım L200. Anahtarımın sizin görselinizden tek farkı kanalı ters tarafta.
  Ben burada ucunu açtırıp devreleri aktarıp kullanırım diye düşünüyorum.
  Selamlar

 3. İlginize teşekkürler.
  Tek anahtarım var gönderirsem aracımı kullanamam.
  Ürünü gönderme imkanınız var ise burada ucunu açtırıp devreyi aktararak kullanmak isterim. Aracım L200. Anahtarımın sizin yukarıdaki görselinizden tek farkı kanalı ters tarafta.
  Fiyat bilgisi
  Ödeme için hesap no
  Varsa ürün görseli veya linki
  Mail atabilir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*