Nissan Micra Anahtar kabı çıktı

nissan micra anahtar kabı

Senelerdir bu sitenin edidörlüğünü yapıyorum gerek yazılı gerekse görsel olarak siz internet kullananlara hep yeni hep güzel haberler vermek için bilgisayar başına geçtim. Bugün okadar güzel ve harika bir haberle karşınıza geldim evet bahsettiğim ürün nissan micra akıllı anahtar kabı 2004 yılında üretilmesine ragmen düne kadar malesef üretilmesi, malesef bulunmuyor bunun için servisten destek almanız gerekli diye insanları üzülerek sırf deforme olmuş veya bozulmuş kasalar için Nissan servislerine yönlendirdik tabiki onlar hemen yeni deyip getirtme yoluna gittiler nitekim bir çok insan elde olmayan sebeplerle bu bedelleri ödediler.

Yukarıda net bir şekilde görselini sunduğum nissan micra anahtar kabı ( kutusu )  diğer bir tabirle kasası şuandan itibaren stoklarımızda bulunmakta. Türkiye`nin her yerine gönderilir eğer ben uğraşamam, takamam veya montajını burda yaptıramam güvenemiyorum diyorsanız bizlere ulaştırın extra bir ücret ödemeden gerekli işçiliği yaparız. Orjinaliteden ödün vermeden ürettirdiğimiz malzememize kesinlikle güveniyoruz aksi halde sizlere sunum yapmayız bunu özellikle belirtmek isteriz. Bizimle çalışan müşterilerimiz bilir hiç bir zaman ticareti ön planda tutmadık o sebepledir ki bizim reklamımızı sadece müşterilerimiz yapmakta %99 gibi bir oranla çalışmalarımızı sürdürmektedir. Haberimizin ardından nissan micra akıllı anahtar pil değişimi hakkında Youtube`de güzel bir video hazırlayıp yayınlayacağım biraz sıkıntılı bir ürün olduğundan dolayı paylaşmakta yarar buluyorum eğer uygun bulunursa ürünün nasıl montaj yapılacağınıda anlatabilirim. Start Stopla çalışan bu arabanın değişimi yapıldıktan sonra tanıştırma ve programlama yapma zorunluluğu yoktur anında kullanıma başlayıp yolunuza devam edebilirsiniz.

40 yorum

 1. Merhaba
  2004 model Micra aracım var akıllı anahtar kabına ihtiyacı var fotoğraftakinin aynısı
  elinizde bulunur mu fiyat nedir?
  Saygılarımla

 2. Üstteki görselde bulunan nissan micra 2004 modelin anahtari mevcut fakat yedegiyle birlikte anahtar kapaklari kayip mevcutta sadece kapagi temin edebilirmisiniz.Saygilarimla

 3. merhaba,

  2004 micra aracımız için kumanda kasasına ihtiyacım var. stokta varmı acaba.
  fiyat nedir? telefonla veya mail adresime dönüş yapar mısınız

 4. Merhabalar 2004 model nissan micra aracımın yedek anahtar kabı kırıldı nasıl temin edebilim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. 2016 model micra macth aracım icin yedek anahtar ihtiyacım var elinizde varsa bana mailden ulaşırsanız fiyatı yazın almak istiyorum

 6. 2004 nissan micra tekna anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğini karşılayacak yedek anahtar temini konusunda ne yapabiliriz?Elimde maalesef tek bir kasalı anahtar var ve yıpranmış durumda,yedeğim de yok…Fiyatı nedir acaba?

 7. Merhaba, 2004 Micra için kapaklı anahtar kasası gerekiyor. Fiyatını mail atabilir misiniz. ayrıca bunu satın almamız halinde kendimiz monte edebilir miyiz.

 8. Merhaba ;
  2003 nissan micra aracımın anahtar kabı kayboldu aynı resimde paylastıgınız gibi duruyor suan buda beni rahatsız ediyor.
  Elinizde bu anahtar kabından mevcut mu ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*