Nissan Skystar Anahtarı

nissan skystar anahtarı yapılmistir.

Resimde görmüş olduğunuz nissan skystar Anahtarı bir müşterimizin iş yerinde çalışan çırak tarafından parçalanmış olup tarafımızca yenilenmiştir. Ürünümüz gördüğünüz gibi orjinaldir nissan anahtar kabı değiştikten sonraki şeklini paylaşıp sizinde beğeninize sunduk. Buna benzer sorunla karşılaşan müşterilerimiz ve üyelerimiz için hizmetimiz Türkiye genelinde devam etmektedir. Nissan skystar kumanda kabı veya anahtar kabı hatta yedek anahtar için sizlere yeni sipariş etmek isteyen servislere kesinlikle aldanmamanızı öneriyor  orjinal ürünlerle, kısa sürede ve daha ucuza hizmet almanızı sağlıyoruz. Aracınız immobilizer yani elektronik motor kilidi ile koruma altındadır.

4 yorum

  1. 2005 nissan skystar arabanızın Anahtarındaki butonları deforme oldu.Boş kap olarak alsam içindeki aksami kendim aktarabilirMiyim? Nasıl yapabiliriz? Sustaliya anahtar dönüşü olurmu?

  2. Mrb,2004 model nissan skystar 4×4 aracımın anahtar butonları deforme oldu ve bu anahtar tek .Bu resimdeki anahtar kabını alsam ,bendeki anahtar kabının içini buna aktarsam olur mu?Daha önce sizden focus için kaalıp aktarmıstım olmustu.
    Ve fiyat ne kadar ?
    Tşk…

  3. resımde gordugum anahtar gibi benımde anahtar halledilebilirmi acaba nasıl ve nerede yapılacak kac gun içinde elime gecer bilgi verirseniz sevırınırım..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*