Opel Combo kumanda kasası

Opel Combo ile Opel Corsa`nın Airbag, Klima, Cd Çalar v.s özelliklerinin aynı parçadan olduğunu hatırlatırız. Aynı yazılım ve parçalardan imal edilmiş ancak sadece Şase değişikliğiyle piyasaya sürülen araçlardır. Opel Combo kumandalı anahtar kullananlar bilirki ürünün lastikleri çok yumuşak ve naziktir bu nedenle  tıryılma, buton arızası en büyük görülen arızalardandır.

Kumanda kasasına press baskı olan listiklerin değişmesi söz konusu değildir lakin çok uygun fiyata kumanda kasası değiştirerek sıfır anahtar sahibi olabilirsiniz. Böyle bir hizmetten haberi olmayanların kendi imkanlarıyla lastik, plastik gibi parçalarden onarım yaptıklarını hatta butonlar arıza yaptığı halde kalem gibi cisimlerle basarak kullandıklarını görmekteyiz.

Hiç kullanılmayan, tamamen arıza yapmış, görüntüsü kaybolmuş olan tüm kumandalırınız resimlerde gördüğünüz gibi tertemiz hale getirilir. İstinye anahtar size bu hizmeti sunmaktan gurur duyar kaliteli ürün, düşük fiyat ve garantili hizmet ile tercih sebebiniz olmamız bizim ayrıcalığımızdır.

5 yorum

  1. Merhabalar, megane 2 için kumanda kasası fiyatı istiyorum. kart sorunsuz çalışıyor. içindeki kart sağlam. sadece kasa eskidi ve küçük anahtarın ucundaki plastik kırıldı. o plastik de kasaya dahilmi ?

  2. merhabalar opel combo (opel çorsa) enjoy 2005 model arabam var anahtar kumanda kasası değişecek sıkı basınca açıyor kargoyla göndersem olurmu kaç gğn beklerim bilecik de ikamet ediyorum fiyatı ne olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*