Opel Corsa Anahtar Kabı

anahtar kabı

Opel Corsa Anahtar kabı problemi yaşamayan hemen hemen hiç bir kullanıcı olmasa gerektir ki bu bütün herkesin başına gelmiştir. Kumanda üzerindeki ince malzemeden imal edilmiş olması parmak darbeleriyle çökme tırnak darbeleri ise delinmeye sebebiyet vermektedir.

Sadece  5 dakika kısa bir sürede değiştirilerek komik rakamlara probleminizi çözebilirsiniz. Böyle bir hizmetten haberi olmayan onlarca kullanıcıların ne yazıkki yetkili servislerden yeni ürün sipariş ederek daha bu sorunu  çözme yoluna gittiklerini biliyoruz. Opel`in yanısıra artık bütün araba markalarında bu arızanın adeta hortladığını bilmelisiniz ki sadece anahtar kabı değişimi ile bu sorunlar kayıp olur gider. Günümüzün vazgeçilmesi olan internet dolayısıyla google`de yaptığınız araştırmaların sizlerin herzaman yararına olacağını söyleyerek yazımızı sonlandırıyoruz. İşinizi kısa sürede, orjinal ürünlerle daha ucuza yaptırmanız dileğiyle.

38 yorum

 1. 2004 model opel meriva mın anahtar kalıbının basıldığı yerler delin di. anahtarı uzaktan kuman da tuşları ile çalıştırıyorum. bu anahtar kalıplarını bulmak mümkün mü fiatı nedir? 1 tanesinin fiatını öğrenebilirmiyim. tesekkürler.

 2. Opel 2006 opel corsa anahtar çalışıyor,yanlız plastik bölümü delindi üst sol taraftaki .bursa da ikamet ediyorum fiyat ve nasıl temin edebilirim.

 3. 2004 model opel meriva mın anahtar kalıbının basıldığı yerler delin di. anahtarı uzaktan kuman da tuşları ile çalıştırıyorum. bu anahtar kalıplarını bulmak mümkün mü fiatı nedir? 1 tanesinin fiatını öğrenebilirmiyim. tesekkürler.

 4. opel corsa 2006 model kumandanın plastik kısmı delindi. kumanda kabını kendimiz değiştirebilir miyiz ayrıca fiyat bilgisi alabilir miyim. teşekkürler.

 5. Merhabalar , 2007 Opel corsa D aracım var. Yedek anahtarım yok.

  Hem yedek anahtar yaptırmak için hem de mevcut anahtarın kabı’nın yenilenmesi için fiyat alabilir miyim ?

 6. opel Meriva 2006 model kumandanın plastik kısmı delindi. kumanda kabını kendimiz değiştirebilir miyiz ayrıca fiyat bilgisi alabilir miyim. teşekkürler.

 7. İyi günler 2005 model Opel corsa cosmo aracımvar anahtar deforme olmuş bazen çalışıyor bezen çalışmıyor kutu değişimine gitsek düzelirim?
  Sustalı mümkün olurmu?
  Fiyat ne olur?

 8. Teklifinizi aldım çok teşekkür ederim gerçekten fiyatınız çok uygun iyi çalışçalar dilerim inşallah yolum düşerde gelip yaptırırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*