Opel Vectra Yedek Anahtar

Opel  Vectra  otomobiliniz için yedek anahtar yaptırmaya ihtiyac duyduğunuzda, İmmobilizer Oto Anahtar sektörünün Kilit ismi İstinye Anahtar’a ulaşmanız yeterli.

Bilinçsiz kullanıcılar sayesinde Yedek anahtar olmadan araç kullanımı Dünya ülkelerine nazaran Türkiye ne yazıkki lider konumundadır. Kullanılmış yani 2. el bir oto aldığınızda genelde yedek anahtarı kayıp oldu, bende satın aldığımda verilmedi gibi cevaplarla karşı karşıya kalmışsınızdır.  Aksini düşünürsek  mevcut yedek anahtarınızı kaybettiğinizde, en kısa sürede  anahtar yaptırma ihtiyacı duyarsınız.  Öyle bir zaman gelir ki bir hırsız anahtarlarınızı çalarak sizleri sizleri zor durumda bırakabilir ki çoğu zaman bu olay yaşanmaktadır.    opel  Vectra yedek anahtarını aracınız ile birlikte gelmeniz şartıyla  15 dakikada programlıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz. Üstelik kayıp veya çalıntı anahtarı etkisiz hale getirerek.

Bilmelisiniz ki! Yedek anahtarı olmayan otomobil herzaman sorun demektir. Firmamız sadece opel  vectra  için bu hizmeti vermiyoruz tüm araçlar için yedek anahtar yapabiliyoruz .  Tamamen kayıp olduğunda, mobil servis aracımız ve teknik servis elemanlarımız tarafından yerinde müdahale aynı gün içerisinde anahtar veriyoruz. Bu işlemi aracın kontağını, kapı kolunu veya elektronik tehsisatını kurcalamadan gerçekleştiriyoruz. Tarafınıza teslim edilmeyen, çalınan yada kaybolan anahtarlarınızı aracınızın motor beyninden devre dışı bırakarak, doğacak olan tüm sorunları önlemiş oluyoruz.

9 yorum

  1. Kolay gelsin benim arabam opel vectra c kasa 2004 model. Arabayı çalıştıramıyorum. Bakımları tamiri yeni yapıldı ama bi arabaya bağlı asma kilit işareti çıkıyor. Elazığ da ikamet ediyorum da yardımcı olma şansınız var mı acaba?

  2. Benim 2004 opel vectra c arabamin uzaktan kumanda sistemi bozuk anahtarla aciyorum kapıyorum kapilari. Orijinal anahtar ya da sustalı hangisi varsa fiyat yollayabilirmisiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*