Peugeot 206 – 307 ile Citroen c3 Modellerine Yeni Nesil Anahtar

Peugeot ve citroen kullanıcıları için Türkiye`de bir ilki açıklayacağız. Şu ana kadar yaptığımız bütün uygulamalar sizler tarafından beğeniyle karşılandı fakat mekanik yapısı ve görüntüsünde değişim olan bu ürünlere yaptığımız uygulamalar ile aralarındaki farkı sizlere sunacağız.

Mesela daha önce yaptığımız peugeot 206 sustalı anahtar modellerine buradan bakabilirsiniz. Bu şekilde değişim yaptıran kişiler kesinlikle memlun herhangi bir sorun yaşamadılar fakat gerek işimizin gerekse sitemizin güncel yapısını ayakta tutmak için sizlere yeni ürünleri sunmayı borç bilmekteyiz. Daima orjinaliteyi baz alan firmamız artık bu ürünleri tercih etmiştir nedeni ise birebir aynı olması, daha kücük ve estetik olmasıdır.

Yine bir örnekle konumuza devam edelim eski zamanlarda yaptığımız uygulamalardan peugeot 37 sustalı anahtar yapımını şuradan görebilirsiniz. Yukarıda konusunu yaptığımız tüm özellikler bu ürün içinde geçerlidir. Zaten elektronik kartının bile değişik olmadığı bu ürünler için yapılan tüm onarım ve teknikler birbirleri ile ortakdır. Bu konuyu hazırlayıp sizlere yazmak için örnek bir müşterimizin gelmesini okadar çok bekledik ki geldiğinde büyük bir heycanla yapıp hemen resimlerini çektik.  Konumuzu sonlandırmadan önce sizlere şunu söylemizde yarar görüyoruz bu uygulama başlığındanda belli olacağı gibi armut kafalı tüm uzaktan kumandalara yani peugeot 206, peugeot 307, citroen c2 citroen c3 kısacası görseldeki gibi olanların hepsi kümeye dahildir. Firmamızda yapılan araba anahtarları garantimizin daima içindedir hiç bir müşterimizi mağdur etmemiş daima yüz güldürmüşüzdür. Bu konuda çeşitli kişisel sitelerdeki referanslar, forum siteleri ile mensubu olduğumuz sitenin yorumları buna en güzel örnektir.

26 yorum

 1. merhabalar,peugeot 206 aldım 2.el.fakat yedek anahtarı yoktu.mevcut anahtarda deforme olmuş,mevcut anahtarın yenilenmesi ve yedek anahtar ne kadara mal olur.ayrıca sustalı anahtar istesek fiyatı ne olur.Emirgan Reşitpaşadan size yazıyorum.teşekkürler.

 2. merabalar üstat 2004 model peugeot 307 1.6 xs kullanıyorum anahtarı düz bunu sustalı yapma şansımız varmı yapabiliyorsak model ve fiyat bilgisini gönderebilirmisiniz.

 3. Aracım peugeot 307 -2005 ve kumanda kabındaki açma tuşu bozuldu Acaba Sustalı modelinin fiyatı ile Normalin fiyatı nedir. TL.sı . Eğer Sustalı olanı sipariş yapıldığında bendeki kumanda kabının içerisindeki mekanizma UYUM SAĞLAR mı? Hayırlı işler dilerim.

 4. Bende 2004 model 307 var anahtar tamiri yaptırmaya çalıştım olmadı entegreler botulmuş arabayı manuel açıp kapatıyorum yenisini yaptırmak istiyorum bana vereceğiniz fiyata göre hareket edicem cevabınızı bekliyorum birde peugeot servisinden düşük bir fiyat sunacağınızı umuyorum heber bekliyorum TEŞEKKÜRLER

 5. Sayın Murat Bey, Arkadasımdan gönderdiğim meriva anahtarımın kalıbını değiştirdiniz çok tesekkür ederim. Oğlum Edirnede pejo 206 sı var. anahtarının birini kaybetti diğeri de şu an da kapıları uzaktan kilitlemiyor, Yedek anahtar ve elin deki anahtardan da kaynaklanabilir, arıza nın giderilmesi için araba ile mi gelsin yoksa anahtarı mı göndersin. kendisi subay, pek zamanı olmadığı için benim bilgi edinmemi istedi. teşekkürler iyi işler.

 6. Ahmet bey peugeot 206 anahtarı kullanıcılara bir adat kumandalı bir adet kumandasız olarak teslim edilmektedir. Aracta herhangi bir arıza yok yeniden kopyalama yapılması gerekiyor elindekinide kayıp etmeden arac ile birlikte gelmesi gerekiyor.

 7. 2006 model peugeot 307 aracımın sustalı anahtarlığı arızalandı yedek sustalı anahtarı nasıl alabilirim .Aracım şu anda adıyamanda.

 8. Dün gönderdiğim mail adresinde problem var rica etsem yeni adresime tekrar gönderebilirmisiniz. Teşekkür ederim

  (2006 model peugeot 307 aracımın sustalı anahtarlığı arızalandı yedek sustalı anahtarı nasıl alabilirim .Aracım şu anda adıyamanda.)

 9. Merhaba 206 tek butonlu anahtarımı sustalı anahtara cevirmek istiyorum ama aradıgım sitelerde tek butonlu ve sustalı anahtar yoktu varmıdır sizde acaba varsa maliyeti ne kadar yaptırmak istiyorum

 10. iyi günler, 2003 model peugeot 206 aracımın, anahtarının kumanda kısmında sorun var fakat immobilizer ve metal ucu sağlam sadece uzaktan kumanda çalışmıyor yenisini yaptırmak istediğim takdirde normal ve sustalı olarak fiyatları nedir? İstanbul dışından göndereceğim için kaç günde işlem bitip elime ulaşır? herhangi bir sorun yaşarmıyım? teşekkürler…

 11. Murat bey anladıgımız kadırını söyleyecek olursak peugeot 206 aracınızın uzaktan kumandası arızalı fakat bu arıza nedir sizin sıkıntınız nelerdir bunu açıklayıcı ve net olarak söyleyebilirseniz bizde size tam anlamıyla bilgiler verir sorunu çözmeye çalışırız.

 12. Merhaba 2004 model peugeot partnerim var. Yedek anahtar (uzaktan kumandali) yaptirmak istiyorum. Sustali ve normal fiyat solerseniz sevinirm. Tesekkurler

 13. merhabalar ben bartında yaşıyorum ve 206 model aracımın anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum anahtarımı gönderdiğimimde bunu yapapbili misiniz ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*