Peugeot 206 Anahtarı

İstinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Sarıyer Peugeot 206 Anahtarlarının En Büyük Sorunu Tuş Takımı Yırtılmasıdır. Kumanda Kasası ve Tuş Takımı Deformasyon Olmuş Kumandalı Anahtar Firmamızdan Temin Edilebilir. Pratik Şekilde Kolay ve Başıt Şekilde Değiştirilen Peugeot Kumanda Kasası Problem olmaktan Çıkmıştır.

Peugeot Kumandasi – Kumanda Kasası ve Yedek Anahtarına ihtiyacı olan Müsterilerimiz Bize Gerek Telefon Gerekse Online Sistem Üzerinden Ulaşabilirler. Anahtarları Hiç Olmayan Herhangi Bir Yerde Yediemin, Otopark veya Alış Veriş Merkezlerinde Kalan Araçlar icin İstanbul`un Her Bölgesine Mobil Servisimiz Vardır. Yedek Anahtar veya Kumanda ihtiyacı olan Müsterilerimiz ise Araçlarıyla Birlikte Firmamıza Gelmek Zorundadırlar. Kumanda ve Kumanda Kasaları icin Bizi Danışınız. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara immobilizer Anahtar Yapılmaz.

15 yorum

  1. Merhaba 1999 model Peugeot 206 aldım. Sahibi orijinal anahtarının olmadığını yedek anahtarının da ( tek tuşlu ) bozulduğunu söyledi. Kendisi ayriyeten kumada yaptırmış, ben de youtube’da sizi gördüm acaba son çıkan sustalı anahtarlardan yapılabilir mi ?

  2. Merhaba
    2004 /// 206 aracım için yeni nesil sustalı anahtar yaptırmak istiyorum (videodaki) fiyat süre bilgisi alabilirmiyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*