Peugeot 307 anahtar kumanda kutusu

Yeni yeni ürünler ile uygulamalar geldikce sitemizi ve siz müşterilerimizi güncel tutmak adına görsellerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü ile Avcılar tarafında hikamet eden müşterimizin peugeot anahtarı yeni arayüz ile yukarıda tarafınıza sunulmuştur. Açma tuşu sizinde gördüğünüz gibi iflas etmiş o şekilde kullana kullana ne yazıkki içindeki butonada zarar veren Mustafa bey ”  peugeot 307 kumanda kabı için arama yaptım hiç bu kadar memlun kalacağımı tahmin etmemiştim” dedi. Kendisinden uzaktan kumanda tamir ve buton ücreti talep etmemiz bir hayli hoşuna gitti ki bize minnetlerini bildirdi.

Yetkili servise gitmeden önce nedir ne değildir deyip kısa bir araştırma yapma eğiliminde bulunan Mustafa bey bukadar ucuz, şık ve kaliteli bir oto anahtarı sahibi oldu. Binlerce Peugeot araç bulunan Türkiye`mizde bahsi geçen problemden Citroen C2 – Citroen C3 bununla birlikte Peugeot 107 – Peugeot 206 – Peugeot 307 kullanıcıları hizmetimizden yararlanabilir. Konunun aydınlığa kavuştuğunu düşünürsek birazda sizlerin sorularına cevaben sıralamalar yaparsak daha yararlı olacağımızı düşünüyorum.

Birincisinde böyle bir durumda arabaya kesinlikle herhangi bir parça montajı, immobilizer kopyalama, kodlama, programlama söz konusu değildir. Otomobil olmasa dahi 15 dakikada yapılabilen onarım şehir dışından kargo ile gönderilse dahi sıkıntısız başarıyla yapılabilmektedir.

 

6 yorum

  1. Murat bey peugeot 307 anahtar kasası iki çeşittir bir tanesi armut kafa dedigimiz kumandası üzerinde bulunan tip digeri ise 2006 model ve üzeri katlanabilir sustalı dedigimiz sizinki hangisi bilmedigim için ayrı ayrı teklif verdik iyi akşamlar.

  2. merhaba,206 için video ile tanıtım yaptığınız anahtar kabı 307 içinde oluyormu ve kendimiz montaj yapabilirmiyiz fiyat bilgisi alabilirmiyim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*