peugeot 307 sustalı anahtar uygulaması

Peugeot yeni kasa harici olan tüm 307 ve 206 serilerinde kumandalı anahtar kullanmıştır. Çok çabuk el asitlerinden etkilenen ve tuşları yırtılan bu ürünler kullanıcıları bir hayli sıkmıştır. Ekte vermiş olduğumuz Sadece Citroen C2 – Citroen C3 – Peugeot 206 – peugeot 307 modellerine uyumlu sustalı anahtar uygulamasını sizlere sunmak istedik. Yukarıdaki resimdeki gibi anahtarı olan gerek deferme olmuş gerekse kullanım zorluğu çıkaran anahtarlarınız yine ekte gösterdiğimiz sustalı anahtara monte edilerek daha kullanışlı hale getirilir. Kumanda üzerine kesinlikle Lehim veya herhangi bir işlem gerçekleştirilmeden yapılan bu uygulama 2 yıl firma garantilidir. Anahtarım yukarıdaki gibi sustalı istemiyorum ancak sadece boş anahtar kabı yeterlidir diyenlerinde sorunlarını anında çözüyoruz.

18 yorum

  1. slm size bir sorum olsa benim peugeot 307 arac var kumacndası calismiyor pil degisdim baska bir anahtarin kumandasını alsam nasil uyumlu hale getiririm bunlarinda pini varmi nasil verebilirim pil degisikligindeki uygulama yeterlimi selamlar saygilar yanitinizi bekliyorum

  2. Merhabalar 1999 model Peugeot 106 aracım var ve maalesef aracımın kapılarını bayağı bi zamandır manuel olarak açmaktayım yani anahtarımın üzerindeki sistem kullanılmaz halde acaba yenisini yapabilirmisiniz yada tamirini gerçi tamir olurmu bilemiyorum anahtar bayağı bi zedelenmiş durumda fakat ben yinede bi danışayım dedim beni bu dertten kurtarırsanız inanın size minnettar kalırım Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*