Peugeot 307 Yedek Anahtar

307 Yedek Anahtarı programlaması ve orjinal kumanda kabının son halini sizlere sunmak istedim. Servisten kumandasız sadece immobilizer anahtar ücreti ile eşdeğerde bulunan bu uygulamada orjinal kumanda kabı değiştirilip butonları tamir edilerek bir adet yedek anahtar yapılmıştır. istanbul Zeytinburnu`ndan firmamıza gelen peugeot kullanıcısının sorunu çözüme ulaşmıştır. Perişan olan ekteki anahtarın son halini görünce şaşıracaksınız aynı zamanda kullandığımız yedek anahtar tamamen orjinal olup sigorta veya kaskoda kesinlikle problem keşkil etmez. Peugeot 307 yedek anahtarı için sadece ruhsat sahibi olmanız yeterlidır ki İstanbul`un her bölgesine servisimiz vardır. Anahtar yaptırmaya yetkili sizseniz aracınızın kapı kolunu dahi sökmeden Lazer Anahtar Kesme makinalarımızla Şase numarasına göre anahtar kesip araç başında programlama yapıyoruz.

5 yorum

  1. sadece 307 anahtar dış kabı ne kadar? otomatik kapı açmalı olan anahtardan bahsediyorum yedek anahtar değil immobilizer anahtar

  2. Merhaba,2004 model peugeot 307 marka aracimim uzaktan kumandali anahtarini kaybettim kumandasiz anahtarla idare ediyorum.kumandali anahtar yapma imkaniniz var mi? Varsa fiyat nedir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*