Peugeot Partner Tepee anahtar

Peugeot partner tepee anahtar

Bugün 14 Eylül Cumartesi ve sizlerin karşısına Peugeot`un Tepee modeli hakkında bilgi sunumu yapacağız. Temelden başlayıp yaşanan olumsuzlukları ele aldıktan sonra sizlerin yani son kullanıcının nasıl bir yol izleyeceğinin altını çizeceğiz. Öncelikle bu Peugeot Tepe modelinin yeni kasa Citroen Berlingo ile ikiz olduğunu dile getirelim belki bir Berlingo sahibininde teşekkürünü alırız. Peugeot partner tepee anahtar pili “1620” olup rahatlıkla değiştirebileceğiniz bir üründür. Ayrıca başlı problem ve arızaların başında diğerlerinde olduğu gibi kapanmama sürükle açık kalma gelir bunun için Peugeot Partner Tepee anahtar kabı değişikliği yapın ucuz maliyetle sıkıntıyı bertaraf edin. İkinci sıkıntıların başında gelen ve sık sık karşılaştığımız sorulardan biride aracımı uzaktan kumanda üzerinden açıp kapatabiliyorum ancak çalıştıramıyorum marş basıyor motor ateşlemiyor bununda sebepleri bir kaç tanedir sıralayacak olursak.

A) Ükü değişimi ve takviyenin vermiş olduğu zarar.

B) Aracı vurdurarak çalıştırmak

C) Uzaktan kumandayı bulunduğunuz noktadan başka birisine fırlatmak

D) Oto kuaförlerin bilinçsız bir şekilde motora tazik fışkırmasıdır.

Toplam 4 ana unsurdan oluşan bu unsunları önem vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Hiç bir kimseden bulamayacağınız bu bilgileri sizlerin kesesini düşündüğümüz için veriyoruz tek amacımız hizmet ücretse bizler için her daim ikinci planda oldu. Aslında bu maddeler sadece Peugeot Parter tepee immobilizer arızası değil diğer Citroen dahil aynı segment araçlarda mümkündür. Elektronik oto anahtarı taşıdığınızı unutmayınız nasıl cep telefonunuza özen gösteriyorsunuz aynı itinayı göstermeniz kaçınılmazdır aksi halde birgün alakasız bir yerde mağdur olabilirsiniz. Konumuza dönüp özetleyecek olursak.

Peugeot partner tepee yedek anahtar veya peugeot partner tepee uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak isterseniz artık adresinizi biliyorsunuz bununla birlikte tabiki tamir onarımlar için mutlaka ama mutlaka bizlerden bilgi alın aramaktan çekinmeyin. Bu otomobillerde tamir araca ihtiyaç duyulmadan yapılabilmektedir müdahalelerimizi makinalarımızdan görüyor gönderdiğimizde çalışmama durumunu %0 oranına  düşürüyoruz. Son olarak şunuda söylemek istiyorum bazı müşterilerimizin sıkıntıya düştüğünü bizzat gördüm. Peugeot araçlarda fabrika bir uzaktan kumandalı bir normal aracı çalıştıran oto anahtarı teslim ediyor aklınıza aracın oynanmış olması, aracaba bir kumandası daha varda verilmedimi diye soru işaretleri gelmesin. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyorum bir sonraki konumuzda görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın keyifli sürüşler dilerim.

41 yorum

 1. slm iygüler ben erzurumda anahtarcıyım partner tepe kumanda anahtarları hakında bilgi edinmek istedim benim elimde 3 adet kumanda var ve kilitli bunlar bunları pasvort nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

 2. slm 2012 model partner orjin anahtarım yere düştü içerisindeki elektironik buton kısmı kayıp oldu nasıl temin edebilirim fiyatı ne olur

 3. 2009 partner tepee anahtar içindeki elektronik kısımla birlikte dış kabı deforme fiyat ve tamir konusunda nasıl yardımcı olur musunuz teşekkürler

 4. Iyi günler 2009 PARTNER tepee 1.6 dizel yeni kasa anahtarı denize düştü oksitlenme var. Kurtarilabilirmi yada yeni anahtar ne kadara mal olir.tesekkurler

 5. Ustam merhaba;
  Benim 2006 model Peugeot 407 aracım var. Aracımın anahtar kabı çok yıprandı. Anahtarım 3 düğmeli ( Kilit, bagaj açma, kilit açma). Bu anahtarı yeni model 508lerin anahtarı gibi yapabilir miyiz?

  İkinci olarak bir de 2006 model Citroen C4 aracım var. Bunun da anahtarı çok yıprandı. Anahtarım 3 düğmeli (Kilitleme, Far yakma, Kilit açma). Bu anahtarı yine ayni şekilde 3 düğmeli ( Kilitleme, far yakma, kilit açma) şeklinde yeni nesil anahtara çevirebilir miyiz?

  Şimdiden çok teşekkürler.

 6. Mehmet bey merhabalar öncelikle şunu söylemek isterim 2006 model peugeot 407 uzaktan kumandalı sustalı anahtar için çok kaliteli ve şık dönüşümlerimiz var ayrıca Citroen c4 anahtar zaten aynı yapıya sahip sadece logoları farklı o yüzden ürünlerin görsellerini atalım size ona göre bir karar verirsiniz.

 7. Mrb benim 2011 model Peugeot partner Tepee aracım var bunun orijinal anahtarı aracın kapılarını uzaktan açmamaya başladı iki adet uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum fiyat ne olur şimdiden teşekkür ederim hayırlı işler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*