Renault Clio III Anahtar Kabı

Şimdi yeni nesil araçların başında gelen ve yine vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilen Renault Clio 3 modelinin anahtar kabı ve kumanda kutusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Otomobil üzerinde yaptığımız araştırmada metal kısmın yani mekanik ucun peugeot ile aynı olduğunu gördük. Aracın renault ve citroen grubu ile yine bir farkı görünmüyor kontak ile kapı kilitleri aynı güvenlikle hatta aynı profilde herhangi bir değişiklik görülmemiştir.

Renault clio III anahtarı bazı paketlerde sustalı olarak üretilsede bazılarında yine aynı kumandalı olarak teslim edilmiştir. Dacia logan kumanda kabı ile aynı kullanılan bu ürünün lastiklerinin nasıl eridiğini yukarıda sizlere beyan ettik. Bu erime ile birlikte ürünlerin belli zaman sonrasında bozulduğunu çok defa gördük. Yetkili servise başvurupta fiyatı pahalı bulan araç sahiplerinin dilinen zemin üzerine silikon sıktıklarını, o ebatta silgi koyduklarını dahada ileriye gidersek vida koyduklarına çokça şahit olduk. Renault clio kumanda kutusu değişimi yaparak bu ürünü neredeyse bedavaya yenileyebilirsiniz böyle bir imkan varken aracın çalışan bir parçasının sıfırı ile değiştirmek nekadar doğru olur bunu sizin taktirinize bırakıyoruz. Üreticilerin oto anahtarı konusunda bukadar ketum ve katı davranması tamamen ortada bulunan geniş yedek parça sümergesidir.  Tüm samimiyetimizle yaptığımız bu açıklamalar son kullanıcıyı yakından ilgilendirenmektedir.  Bu vesile ile güzel bir bilgilendirme makalesinin daha sonuna geldiğimizi hatırlatır ayrıca renault clio 3 yedek anahtar yaptıracaklarında firmamızdan bilgi almaları konusunda kendilerini uyarırız.

50 yorum

 1. clio 3’üm var aynı fotoğraftaki gibi kilitleme tuşu koptu açma tuşu da eridi eriyecek ben bunu sustalı yaptırabilir miyim İstanbul Bakırköyde oturuyorum ulaşım ve fiyat ne olur mailime bilgi verirseniz sevinirim.

 2. bu üründen almak istiyorum fiyatını mail ederseniz irtibata geçelim birde yedek anahtar ihtiyacım var bunu nasıl yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 3. bu anahtar kabından almak istiyorum ama nasıl takıcam takabilirmiyim ve fiyatı nekadardır birde yedek anahtarım kayoldu yedek anahtarı kaça yapıyorsunuz

 4. merhabalar kolay gelsin..
  clio 3 extreme aracıma yedek anahtar çıkarmak istiyorum. işlem süresi ve fiyatını yazarsanız sevinirim…
  iyi çalışmalar…

 5. Merhaba resimdeki anahtar gibi clio 3 aracımın açma kapama yerleri eskidi. fiyatınız nedir? birde İstanbul dışına yaşıyorum kargo ile gönderebilirmisiniz.? ödeme şeklini de belirtirseniz sevinirim.

 6. Merhabalar
  Yukarıdaki resimde gösterilen anahtar gibi 2009 clio 3 extreme aracımın açma kapama yerleri eskidi. fiyatınız nedir? Manisaya kargo ile gönderebilirmisiniz?

 7. Merhabalar;
  bizim de 2009 model clıo nun anahtar tuşları eskidi ve hatta kapama tuşunun üzerindeki plastik de çıktı, kapatamıyoruz. ben de İstanbul dışındayım maile fiyat gönderirseniz ve de telefonunuzu alabilirsem memnun olurum.

 8. Merhaba,
  2012 Renault Clio Grant tour aracımın anahtarını ilçedeki bir anahtarcıda sustalıya çevirttim! Ama malesef istediğim sonucu alamadım, ne sustası tutuyor, ne kapanıyor! Bana yardımcı olurmusubuz? Fiyat ve yapacağım işlemi mail ayarsanız sevinirim!
  Teşekkürler

 9. Slmlar
  Clio 3 grandtour anahtarlarinin dış kablarini değiştirmek istiyorum fiyat lütfen. . Ve birde değişim için yerinize şahsen gelmek mi gerekli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*