Renault Koleos Anahtar

Renault yetkilileri artık araçlarının büyük bölümünde kartlı anahtar uygulamasına geçti. Bunlardan birtaneside Koleos modelidir. Otomobilin genel yapısına baktığımızda ön panjur ve panelin Laguna, Fluence modelini andırdığını söyleyebiliriz. Bir bayan çantasına Renault koleos anahtarı koyduğunda aracın içine binip direkt motoru çalıştırabiliriz kimileri böyle istiyor ve o şekilde kullanıyor zaten. Megane ve Laguna modellerinde kart macerasına başlayan Renault malesef yüzlerce kişiyi canından bezdirdi. Yere düştüğünde, üzerine oturulduğunda birdaha çalışmayan koleos anahtar mecburen ıskartaya çıkıp insanları endişelendiriyor.

Karşılaşacağınızı düşündüğümüz sorunlardan biri Renault Koleos yedek anahtar ve diğer bir sorun ise Renault Koleos kartlı anahtar tamiri bu problemlerden biraz bahsedip konumuzu sonlandıracağız. Kiralama şirketlerinin veya şahıs araçlarının yedeksiz kullanılması büyük bir tehlike sunmaktadır bunu sizlerde artık biliyorsunuz. Koleos şuanda çok yeni bir otomobil yedek ihtiyacı bu günlerde doğar mı bilinmez fakat eğer bir şekilde kullanılmış olarak satın aldıysanız mutlaka kartın yedeğini isteyin yedeksiz satın almayın. Araba çok temiz çok içinize sindi fakat kartı yok bir tane ile kullanıyorlar mutlaka ilk işiniz verilmeyeni kullanılmaz yapıp yerine yenisini kopyalatıp bir kenarda saklamanızdır.

Düşünsenize herhangi bir yerde bir çocuk üzerine bastı veya oynarken biraz büktü ne yapacaksınız olduğunuz yerde kalırsınız ondan sonra kasko, yetkili servis v.s denize düşdüğünüzde yılana sarılmayın önlemi başınıza gelmeden alın. Bizler Renault Koleos anahtar kopyalama hizmetini yetkili servislerdeki gibi 20 günde vermiyoruz bir kahve içene kadar ürünü hazırlıyoruz küçük demir kısmı dahil olmak üzere bunuda dile getirmekte var. Peki Renault koleos kartlı anahtar tamiri nasıl oluyor diye soracak olursanız bu zamana kadar Türkiye, Fransa ve Kıbrıs dahil olmak üzere dünyanın her yerine yaptığımız Megane ve Laguna kart tamirleri gibi otomobile ihtiyaç duymadan yapılabilmektedir.

2 yorum

  1. Ben Arnavutlukta yaşıyorum.Renault fluence arabamın kaleos anahtarının pili bitmek oldugu ikazı veriyor.pilinin nasıl kondugunu ve pilin özelliklerini ögrenmek istiyorum.Bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Orhan bey merhaba renault fluence ve renault koleos anahtar yapısı sizinde bildiğiniz gibi birbirleri ile aynıdır. Kartların arka tarafında anahtarlık takma yeri var sol tarafa doğru bakarsanız çok kücük bir düğme var o düğmeye basın mekanik anahtarı çekin daha sonra yuvarlak bir kapak var kapağı kastırıp pili değiştirin iyi günler dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*