Renault Laguna Kart Kabı

Renault kullanıcılarının korkulu rüyası olan kartlı anahtarların tamirini yaptığımızı hemen hemen bütün sunumlarımızda dile getirdik. Onarımını yaptığımız fakat daha sonra üzerinde çatlaklar oluşan veya zamanla kötü bir hal alan renault laguna kartlı anahtar kabı artık üretilmiştir. İçerisinde bulunduğumuz Ramazan Bayramından sonra satışa sunulacak olan bu ürün  tabiri yerinde ise Fransa”dan gelmiş gibi olacaktır. Gönül rahatlığıyla reklamını yapıp hizmetini vermekten gurur duyduğumuz bu ürüne bir telefon ile sahip olabilirsiniz. Ancak ürünü kesinlikle oto anahtarı uzmanı olmayan birinin açıp, parçalayıp ve toplamasından yana değiliz bu laguna anhatar için bir bir facia olabilir ki aracınızı çalıştıramazsınız. Özellikle hasarlı araç üzerinde hiç bir etkisi bulunmayan laguna anahtarı tamir edildek itibaren artık yeni bir kart kasası temini ile pırıl pırıl hale gelebilir. Yetkili servislerinde şuan 375 ila 450 t.l arasında bulunan bu kart size yarısından daha uygun fiyata gelecektir tabiki bu farklılıktan yararlanmak için araştırmacı olmanız gerekmektedir.

       Renault Laguna Yedek Kart yapımı içinde yine servislerin kapısını çalmanıza gerek yoktur. Araçta 46 Cripto philips yazılımı bulunmaktadır bu yazılım son yıllarda hemen hemen bütün otomobil üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Laguna”nın üç butonlu kartlarında bulunan eller sertbest özelliği yeni ürünlerde aynen kalıcıdır. Bildirimlerimizde yaptımız kayıp – çalıntı hatta bulunamayan anahtarların araç üzerinden silinip etkisizleştirme uygulaması bu araçtada geçerlidir. Yanı artık ne çalışır nede uzaktan aracı açar kapatır bu sizlere yapmış olduğumuz laguna kart kabı ve renault laguna kart kasası haricinde vermiş olduğumuz hayati önem taşıyan bilgilerdir.

17 yorum

 1. İyi günler.2006 model lagunam var.İki sorum olacak.1)Kartlardan birisi kapıları açma ve kapama yapmıyor fakat arabayı çalıştırıyor ve eller cepte yani arabaya yaklaşınca kapılar otomatik açılıp veya kapanmıyor.Bunların tamirini yaparmısınız ve fiyatı nedir?
  2)Yeni bir yedek anahtar yaparsanız fiyatı nedir?
  Bu sorularımı mail olarak cevaplarsanız sevinirim.İyi günler.

 2. 2005 model megane 2 kartımın hem yedek hem orjınal kumandısını kart yuvasına yerlestırdıgımızde pılı yok dıyor ve pılı degıstırıdıgımız halde bu yazı gıtmıyor yukarda acıkladıgınız yontemı deneyecegım (7-8 defa ac kapa yapacagım ) fakat olmassa tamırı yapılıyorsa ne kadar; orjınal kopyası yapılıyorsa nekadar bu konuda benı bılgılendırırmısınız?

 3. Merhaba
  Laguna 2 aracimin 3 adet karti arizali.3 butonlu kart eller serbest modunda calismiyor kapilari acmiyor kart okuyucuya takinca arabayi calistiriyor.diger 2 butonlu kartlardan biri kapilari acmiyor arabayi calistirmiyor kart okuyucuya takinca isiklaari yakiyor.diger kart kapilari acmiyor arabayi calistiriyor.tamir fiyati ve yeni kap fiyati bilgisi verirmisiniz?

 4. 2005 model laguna aracımın iki kartında da sorunlar var birinin dış kabı kırıldı ve çalışmasında problem var bu kart 2 düğmeli olan 3 düğmeli olansa kapıyı açıyor fakat kapatma işini yapmıyor her ikisinin tamiri ne kadar zamanda ve ne kadar ücret ödemem gerekir mail adresime bilgileri gönderirseniz sevinirim iyi çalımalar dilerim.

 5. Çetin bey merhabalar Renault Laguna 2 butonlu kartın çalıştırmasıda arızalı olsa açıp kapamasıda sıkıntılı olsa biz onarımını gerçekleştirebiliriz 3 butonluya gelince onu görmemiz gerekiyor onlar sıkıntılı kartlar ama onlarca defa elimizden geçti iletişime geçerseniz yardımcı oluruz sizlere.

 6. İYİGÜNLER LAGUNA 2 KARTIM BOZULDU KULLANILMAYACAK DURUMDA YENİSİNİN FİYAT NEDİR VE NE KADAR SÜRE İÇİNDE TESLİM EDİLİR MAİL ADRESİME GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM..İYİ GÜNLER

 7. laguna2 2003 model suan 1 adet kart mevcut yedek olarak yeni bir kart yaptırmak istiyorum 3 tuşlu maliyeti nedir aceba ve kart için araçla berabermi gelmem gerekli teşekkrüler.

 8. selamlar..2004 model laguna 2 aldım..ama kartımın yedeği yok ve elimdekide gitti gider bir durumda…
  yeni bir yedek istesem,kodlaması v.s anahtar teslimi yani:) ne kadar tutar..
  birde başka kazalı hurda v.s aracın anahtar kodu sıfırlanıp aracım için tekrar kodlanabilirmi???
  bunu mümkün olan en uygun fiyata yapmak için uğraşıyorum..başımda bir sürü masraf oluştu…zor durumda kaldım…

 9. Samet bey 2004 model renault laguna kart kopyalama ve çoğaltma işlemi için aracla firmamıza uğramanız gerekiyor bununla birlikte başka otomobillerin kartları başka bir arabaya programlanmıyor fakat uzun uğraşlar sonucu onu sıfırlayıp tanıştırma yapıyoruz fakat maliyet hemen hemen aynı oluyor.

 10. Sayın yetkili;

  2002 model,Renault Laguna II aracımda çift butonlu 1 adet kartım var,tamir edilmiş ve çalışır durumda. Bu kartımı sadece dış görünüşü nedeni ile değiştirmeyi düşünüyorum ve yedek olarak bir kart daha yaptırmayı planlıyorum. Sorun şurada ki,ben Konya’dayım bu duruma nasıl bir çözüm getirebiliriz ve toplam işlemin bana maliyeti ne olur konusunda bilgi isteyeceğim sizden ve bu aracımın “eller serbest” 3 butonlu kart sistemine geçişi mümkün mü konusunda da malumat verebilirseniz sevinirim.

  İyi günler dileklerimle;

  Ali Turan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*