Renault Laguna Kart Tamiri

Renault Laguna Kart Tamiri için Türkiye`nin her yerinden telefon açılmaktadır. Müsterilerimizin bütün sorunları hemen hemen aynı örnek olarak kartımız kapıları açıyor arabayı çalıştırmıyor veya kartım yapıları açmıyor arabayı çalıştırıyor daha detaya inersek pil yeni olduğu halde ekranda kart pilini değiştirin ibaresi çıkıyor. Renault Megane ve Laguna kartlarının kronik olarak vermiş olduğu arızadır bu olaylar. Biz istinye Elektronik Anahtar olarak sizleri uyarıyor ve kesinlikle kartlarınızı arka cebinizde taşımamanızı öneriyoruz. Yukarıda belirttiğimiz arızaları gösteren Renault Laguna Kart tarafımızdan garantili şekilde tamir edilmektedir.

8 yorum

  1. cevabınız için teşekkür ederim. 3 butonlu kartımı buldum ve çok sevindim. ancak aracı çalıştırıyor fakat kapıları açmıyor (sensörler algılamıyor sanırım) bunun bir çaresi var mı? sadece anahtarı göndermem yeterli mi?

  2. Merhaba aracım laguna 2 1.6 privilededir 3 butonu kartım vardır far açma düğmesi ve kilit açma düğmesi çalışıyor ancak kilitleme tuşu sanki hava almış gibi basiyorum tuş Sesi gelmiyor çözümü nedir acaba saygilarimla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*