Renault Master Kumanda Kabı

Renault Master Kumanda Kabı  0532 637 79 15  İki Butonlu Kumandalı Anahtar Bulunan Araçta Tuş Takımı Yırtılması ve Bununla Birikte Butonlarının Arıza Yapması Gözlenmektedir. Renault Servislerine Durumu Bildiren Kullanıcılara 100 Euro Gibi Fiyatlar Çıkaran Servisler 15 Gün İçerisinde Yeni Anahtar Getirteceklerini Söylerler. Renault master Kumanda Kabı ve Renault Traffic Kumanda Kasası Birbirlerine Uyumludur Sadece Kumanda Kabı Değişimi ile Birlikte Anahtarınız Yenilenir. Renault Kumanda Tamiri ve Kumanda için Bizimle İletişime Geçmeniz Rica Olunur.

Yukarıda gördügünüz master kumandasının tuşları delindiginde kalemle veya sivri bir cisimle basmayın çünkü bir kaç hafta sürmeden içindeki butonlarıda bozulacak hepten bozulacaktır bu sefer sadece kumanda kabı değişecekken ustalık gerektiren müdahale gerekecektir. Delinme deformasyon başladıgı andan itibaren siparis geçip kendiniz değiştirin en temiz ve sağlıklı yöntem butur.

 

23 yorum

  1. 2012 model RENAULT MASTER 3 ARACIMIN KONTAK ANAHTARININ TUŞLARI YIRTILDI İSKELETİ NE KADAR ACABA BEN KENDİM DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM ÖDEME NASIL OLACAK HAYIRLI KANDİLLER DİLERİM

  2. Recai bey dün aynı sorunla karşı karşıya kalan reklam firmalarında servis hizmeti veren bir müşterimizle tanıştık aynı problemler var uzaktan kumandaları sıfır oldu. Renault master 3 anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliği fiyat bilgisini sizlerede ulaştırdık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*