Renault megane 4 kartlı anahtar

renault megane 4 kart anahtar
Renault megane 4 kartlı anahtar

Şimdi bir önceki yazımda sizlere Renault megane 4 anahtar yapısından bahsetmiştim lakin orada dikkat edersiniz ki bakın sustalı yani bıçak gibi olan uzaktan kumandadan ve kasasından söz ettim şuan ise renault megane 4 kart kopyalama ve yedekleme hakkında bilgi verip konuyu fazla uzaktmadan kapatacağım.

Öncelikle yine her zaman ki gibi kart içine gizlenmiş bir mekanik uç bulunuyor pil bittiği zaman diğer modellerde olduğu gibi kapıya sokup açıp kart yuvası bulunmayan bu aracın start düğmesine Renault megane kart logosu ile basılıp çalıştırılması mümkündür.

Renault megane kart pili 2032 olup arka tarafında bulunan logolu kapak kızaklı olup yukarı veya aşağı doğru hafif kuvvet uygulandığı zaman açılabilmektedir değişimi yaptığınızda ekrandaki pil değiştirin veya kart pili zayıf uyarısıda direk silinecektir. Üretim bazında düşünürsek iki adet megane 4 kart anahtar ilk sahibine teslim edilir torpido gözünde veya aracın herhangi bir yerine saklanmış bir uzaktan kumanda yoktur. Hani arıyorsunuz ya kayıp ettiğiniz zaman ustam haberlerde izledim çok mağdurum araba anahtarı gizlenmiş şekilde bir yerlerde duruyordur benim aracım Megane 4 yardımcı olun diye evet işte öyle bir durum söz konusu değildir bu bilgiyi de sizlere verelim. Eğer aracınız kilitli kaldı ve içine binemiyor sanız bilgisayar veya cep telefonu yardımıyla internet hatta bluetooth kullanacak bir işlem yapılamaz.

Renault araçlarda kart pili zayıf ne demek ?

Bu uyarıyı alıyorsanız yakın zamanda çantanızdan veya cebinizden Renault Megane 4 kartlı anahtarı çıkartmadan kullanamayacaksınız yani yakın bir tarihte hemen pilinizi değiştirin ki uğraşmayın demektir. Lakin pil bittiğinde aracı yukarıda söylediğim şekilde süresiz çalıştırabilirsiniz yani belirli bir km veya süresi bulunmaktadır.

Renault megane 4 kart pili fiyatı

Bugün ki para ile 10 lira ile 15 lira arasındadır üzeri fiyatlar yüksek olup farklı bir temin yolu izlemeniz önerimizdir. Eğer elinizde pil var ve sorun yaşıyorsanız bizlerden telefon desteği alıp ürünü değiştirin. ( destek ücretsiz )

Renault megane 4 yedek kart kopyalama ve Renault megane 4 kartlı anahtar coğaltma hizmeti almak istiyorsanız bizlere lokasyon göndermeniz yeterlidir bulunduğu konumda müdahale ediyor çalınmış, teslim edilmemiş veya kayıp olmuş renault megane 4 kart sistemden çıkarılıp yerine yeni ekleniyor.

Renault kart pili nereden alınır ?

Aslında basit bir soru mesela bizlere telefon açarsanız hemen ürünü yollayıp montaj esnasında sizlere görüntülü yardımcıda oluruz. Bütün elektronik marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz lakin devamlı pil alıp satan bir yer olursa bayat pili sizlere satmamış olurlar.

Kapıları kilitli vaziyette kurtarıcı veya çekici giremeyen otoparklar dahil olmak üzere hemen her yerde hizmetlerimiz mevcuttur sitemizi araştırdığınızda göreceksiniz. Örneğin bir 2016 veya 2017 model bir Renault Megane 4 yedek kart anahtar kopyalama yaptırmak istiyorsunuz aracın kapıları kilitli gelip maymuncukla açıp yarım saat için kodlamayı bitiriyoruz hemde aracın hiç bir yerini sökmüyoruz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*