Skoda Anahtarı

Modeli ila markasının bir önemi olmaksızın tüm audi, volkswagen, seat grubunda olduğu gibi Skoda anahtarlarında da sizlere uygun kalitede hizmet vermekteyiz. Nerde olduğu bilinmeyen ve kaybolan anahtarınız için aracınızın kurtarıcı ile bir yerden başka bir yere götürmeksizin anahtar yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Alman ekonomisine geçen ve yapı olarak volkswagen anahtarı kullanılan araçta 48 cripto megamos veya 48 cripto Can sistem yazılım bulunmaktadır. Elektronik yazılım olarak bakıldığında yukarıda adı geçen modellerden herhangi bir değişikliği bulunmayan skoda sadece tasarım değişikliğiyle piyasaya sunulmaktadır. Bir skoda anahtarı kayıp olduğunda ne yapılması gerekli diye soracak olursanız, hemen bir oto anahtarı konusunda uzman kişi veya kuruluşlar ile iletşime geçip kayıp olan anahtarı sildirip aracınızın güvenliğini koruyunuz.4 yorum

  1. iyi günler ben skodanin yeni cikan yuvarlak sustali anahtarin cipli fiyatini ögrenmek istiyorum,bu anahtardan alma imkanimiz varmi ve almis olsak sivasta kodlatirabilirmiyiz.tesekkur ederim.

  2. iyi günler benim 2001 model octaviam var.anahtarıda bu resimdekinden.anahtarımın pilini değiştirip kodlamama rağmen arabamı açmıyor.ben bunu öncelikle çalışır hale sonrada olabilirse sustalı hale getirmek istiyorum.yedek anahtarımla birlikte geldiğinde bunun bana maliyeti ne olur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*