Skoda Fabia Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & immobilizer Sistemleri Wolkswagen – Seat – Skoda Modellerinin Gerek Anahtarı Gerekse Elektronik Yazılımları Aynıdır. Bu Araçların Hemen Hemen Bütün Anahtar ve Kilit Tertibatları Birbirlerine uyum Sağlamaktadır. Skoda Fabia Sustalı Anahtar Yaptırmak isteyen Kullanıcılarımız Orjinal Volkswagen Kumandasını Araçlarına Tanıştırabilirler ki Bu Sayede Araçlarına kaliteli Şık ve Kibar Bir Anahtar Yapmış Olurlar.

Bu Araçların Bütün Anahtar ve Kumandalarını Firmamızdan Temin Edebilirsiniz. Yıpranan, Bozulan Estetiğini Kaybeden Tüm Anahtarlarınızın Orjinal Kasası Elimizde Mevcuttur Direkt Kasa Değişimiyle Skoda Anahtarlarınız Yenilenir. Gerek Skoda Anahtarı Gerekse Skoda Sustalı Anahtar veya immobilizer Sorunları için Bizimle iletişime Geçmeniz Rica Olunur.  Eski Anahtarlarınız Araç Üzerinden Silinerek Kayıp Anahtarlar iptal Edilebilir. Tüm işlemler için Ruhsat Sahibi Olmanız Şarttır.

11 yorum

  1. 2004 model skoda fabia 1.4 tdi aracımın normal kumandalı anahtarı var.
    Yedek olarak 1 adet sustalı anahtarın maliyeti bana kaç tl. Olur.
    Ben kayseride ikamet ediyorum.

  2. İyi gunler, anahtar ile denize girildi o yüzden calismiyor, Ankara da bir tamirci değişmesi gerektiğini söyledi tamir olmazmış, Skoda Gün Club dan sizin bilginiz verildi acaba eski anahtarı göndererek yenisi gönderme durumunuz var mı ve Fiat nedir? araç 2016 Skoda Fabia (anahtar sustalı)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*