ssangyong sustalı anahtar

ssangyong sustalı anahtar

Hayırlı günler yaklaşık  bir hafta sonra tekrar karşınıza güzel bir makale ile geçmenin mutluluğuyla duyurumu yapacağım. Kendisi daha önce bir Honda Civic kullanıcısıydı tanışmamız iyi bir dostluğa dönüşmüştü bir veya iki sene önce tam hatırlamıyorum aracına katlanabilir bir anahtar yaptık fakat gerek Facebook ve gerekse telefondan ara ara görüşüp hal hatır muhabbet ettik. Değerli abim İstemihan ORHAN beni bugün arayıp ssangyong kyron marka otomobil aldığını ve aynı şekilde bunuda Honda`da yaptığımız gibi katlanabilir yapalım bunu kullanamıyorum demesi üzerine hemen çağırdım.

Bir adet ssangyong kyron yedek anahtar ile birlikte iki adet katlanabilir olarak kendisine teslim edip işi neticelendirdik. Tekrar tekrar dile getiyorum gördüğünüz gibi orjinalini hiç bozmadık, dokunmadık hatta sizin tabirinizle kesip biçmedik. Sadece Ssangyong sustalı anahtar modellerinde değil bu bizim iş ahlakımızdan kaynaklanmaktadır. Oldu bittiye getirip hiç bir işimizi teslim etmedik o sebepledir ki binlirce insanın bir tanesi bile gururla söylüyorum ki mağdur olmadı ve inşaallah olmayaya devam edecek.

Ssangyong Kyron ve Ssangyong Actyon yedek anahtar kopyalamayla birlikte kullanım kolaylığı sağlayan katlanabilir modellerimizden sizlerde yararlanın şahsi fikrim bu ürünler büyük bir nimettir. Pantolon ve ceket deldirmekten bıkan müşterilerimizin onlarca iyi dilekleriyle karşılaşıyoruz Türkiye`nin dört bir yanına biz bu hizmeti vermeye devam edeceğiz kargo aracılığıyla dahi hizmeti almanız mümkün. Gerektiğinde ki bunu hiç bir zaman bu istekle karşılaşmadık hemen eski haline döndürülebilme özelliğine sahip bu üründen memnun kalmadığınız taktirde kesintisız ücretiniz iade edilecektir. Açma ve kapama özelliği bulunan ssangyong otomobillerde bagaj açma özelliği bulunmamaktadır ayrıca ssangyong uzaktan kumanda pili 2023 standart alkalin pil ile çalışmaktadır. Kodlama, Programlama ve tanıştırma gerektirmeden anında çalıştırma yapabileceksiniz ayrıca elimizdeki ssangyon kumanda kabı üzerindeki metal kısım başka bir otomobilin kontağına girmez kalıp kesinlikle kullanılamaz kısaca anlatmamız gereken sadece ve sadece sizin aracınız için üretilip tercihe bırakılmıştır.

8 yorum

 1. Sevgili,kardeşim Murat,
  ellerine sağlık,yine mükemmel bir iş çıkardın ve arabamı çok sevmeme rağmen hiç beğenmediğim,ekmek bıçağı gibi anahtarlarımdan beni kurtardın.
  Orjinal anahtarlarım (ekmek bıçaklarım)artık çekmecemde duracak.Ve ben yeni,sustalı anahtarlarımı zevk ile kullanacağım.Hiçbirşey kesip biçmeden tam 4 adet anahtarım olmuş oldu.
  10 numara hizmet,deneyimli işçilik,kalite ve güleryüz,ne ararsam,İstinye anahtarda mevcut.
  Çok teşekkürederim Murat kardeşim..
  Saygılarımla
  İstemihan Orkan

 2. Korando sports anahtarını da sustalı yapabiliyormusunuz ve ayrıca maliyeti nedir. Ankarada ikamet ediyorum, şahsen gelmeden yaptırma şansım var mı ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*