Subaru`dan 10 Bin TL`lik İndirim

Yeni yılda kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi hedefleyen Subaru 2010 yılı fırsatlarında akıl almaz indirimler devam ediyor. Forester, Legacy Sedan, WRX STI Sedan modellerinde özel indirimler yapan Subaru, yeni senenin  ilk ayında da cazip fırsatlar sunmaya devam edeceğinin sözünü verdi.

SUV modeli Forester 10 bin TL, Legacy Sedan modeli ise 5 bin 250 TL’ye varan indirimli fiyatlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan ve  Kampanya kapsamında WRX STI Sedan 15 bin TL, HB versiyonu ise 14 bin TL’lik indirimli fiyatlarla tüketici saflarına çekmek isteyen yöneticiler önümüzdeki aylarda satışlarının artmalarını beklediklerini söyledi.

Öte yandan yeni nesil çevre dostu tasarımlarıylada adından söz ettiren Subaru`nun tokyo motor show`da  kendini gösterdi. Dikkatimizi çeken en önemle konulardan biri ise subaru anahtarı oldu bu aracın estetik yapısına uymayan, çok uzun ve kaba olan anahtarı kullanıcıları adeta çileden çıkartma noktasina gelmiştir ki yaklaşık olarak 7 cm civarında olan anahtar için yönetim şuanda herhangi bir değişim düşünmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*