Sustali Anahtar

Bilgilendirme immobilizer – Oto Anahtarı – ve Sustalı Anahtar Yapılması Hakkında Sizlerden Çok Sık Sustalı Anahtar Hakkında Telefon Geldiğinden Dolayı Bilgi Vermek istedik. Sustalı Anahtar Nasıl Yapılır ? Modeli ve Markası Ne Olursa Olsun Orjinalinde Sustalı Anahtar Kullanılan Tüm Araçlara Zaten Tarafımızdan Orjinali Kodlanır . Peki Böyle Bir Sistemi Olmayan Hyundai – Kia – Toyata  veya En Çokta Volkswagen Polo kullanıcıları icin Sorun Olan Kumandası Ayrı Anahtarı Ayrı  Aracların Kumandası  Direkt Elektronik Devre Değişikliğiyle Sustalı Anahtar Haline Getirilir. Peki  Hyundai Getz veya Hyundai Accent Era Gibi Modellerde Hic Kumandası Bulunmayan Aracların ise Oto Elektrikcisinden Ac-Kapa Taktırması Zorunludur Takılan Aç Kapa Yani Alarm Sisteminin Yanında Verilen Kumandalar Sayesinde Arac Uzaktan Kumanda ile Acılıp Kapanır Anahtardan Ayrı Olan Kumandalar Sustalı Anahtara Elektronik Ortamta Kopyalanarak  istenilen Sustalı Anahtara Sahip Olunur. Böyle Bir Sistemin immobilizer ve Elektronik Devreye Kesinlikle Zararı Sakıncası Yoktur.

16 yorum

  1. merhaba bende hyundai elentra 2004 model anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum acaba sizin bursada şubeniz veya yönlendire bileceginiz bir yer varmı şimdiden teşekkürler

  2. 1998 tipo sx arabamın anahtarını sustalı anahtar olarak yaptırmak ıstıyom fıyatını ogrenebılırmıyım bide size nasıl ulaşabilirim

    teşekkürler şimdiden

  3. ustam merhaba fort 2008 connect aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum en uygun fiyatınız nekadardır acaba şimdiden hayırlı işler teşekkürler

  4. iyi günler ben 2004 model polo aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum immobilizer mevcut elktronik devreside var ancak ayrı bir kumandada var anahtarda yok bunları tek bir sustalı anahtarda birleştirmek mümkünmü cevabınızı bekliyorum saygılar..

  5. bir sorum daha olucak uzaktan kumandanın içeriğini ayrıyeten kopyalayıp sustalı anahtara yerleştirebilirmiyiz fiyatı mailime atabilirsiniz saygılar….

  6. Melih bey volkswagen polo anahtar istediginiz gibi olacaktır ondan herhangi bir şüpheniz olmasın. Tek halede getirebiliriz yedek immobilizer kopyalamada yapabiliriz iletişime geçmeniz rica olununur. Tarafınıza mail olarak bilgiler gönderildi.

  7. Ben sustali anahtar yaptirmak istiyorum, once ac kapat taktirip, daha sonra onun kumandasi ve anahtari size gonderdigimde sustali anahtar ne kadar’a mal olur? Arabanin anahtari tek o acidan gondermek biraz riskli olabilir, calismama gibi bir ihtimal var mi? Ben ankara’dan gonderecegim gonderisem.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*