Toyota Anahtarı

toyota AnahtarıÖzen Oto Anahtarı & Kilit Sistemleri Türkiye`de En Çok Kullanılan Araç Modeli Olan Toyota`nın Her Türlü Anahtar veya Kumanda Sorunu icin Bize Ulaşmanız Mümkün. Kıralan Anahtarlar – Bozulan Kumandalar – Yıpranan Kumanda Kasaları veya immobilizer  Anahtar Sorunlarında Gerekli Tüm Destiği Bulabilirsiniz. Tek Anahtar Sorunu Büyük Bir Risktir özeliklikle immobilizer Anahtarlarda Maliyet Çok yükseliyor Çünkü Araç Çekici ile Çekilmesi Zaman Kaybı v.s Büyük Bir Eziyete Dönüşüyor.  Tek Anahtar Kullanmamanızı Öneririz. Kayıp Olan veya Çalınan Anahtarlar araç üzerinden Silinip etkisiz Hale Getirilir ve Aracınızın Sifreleri değiştirilir. Özen Elektronik Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi veya Kuruluşlara Hiç Bir işlem Gercekleştirmez.

17 yorum

  1. Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.bu arada yeni birseyi daha farkettim.aracının orijinal yedek anahtarıyla çalıştırıyordu yaklaşık 1 hafta oldu herhangi bir problem yok.serviste yaptırılmış anahtar ise ilk takmada immoblizer tanıyor ve araba çalışıyor.10 _15dk sonra stop edip anahtarı taktigimda immobilizer Işığı yanıp sönmeye devam ediyor anahtarı tanımıyor anhtarin yeniden kodlanmasını vermiyor acaba . bu kodlamayla ilgili internette bir siru yöntemler var bu şekilde kendim yapabilirmiyim yoksa servise mi gitmem lazım .şimdiden teşekkürler.
    (2007toyota corolla)

  2. Merhabalar 2000 model corolla aracımın yedek anahtarını kaybettim. elimde sadece sürekli kullandığım sustalı kumandalı anahtarım var ve birde sustalı kumandanın boş yedeği var yedek anahtar yaptırmak istiyorum elimdeki boş sustalıya yeni anahtar ın maliyeti nedir bigilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

  3. merhaba 2007 avensis için anahtarımı sustalıya çevirmek istiyorum kopyalamada sorun teşkil edermi daha önce başka bir araçta problem yaşadım eski anahtarı taktıgımda hafıza silindi sanırım

  4. Sercan bey merhabalar 2007 model toyota avensis sustalı anahtar sorunu yaşamanızın ihtimali inanın sıfır çünkü aracınıza ait uzaktan kumanda ve immobilizer çip taşınıyor o yüzden içiniz rahat olsun zaten garantilidir ayrıca yetkili servislerden bile yönlendirip yaptıranlar var.

  5. 2005 model verso sahibiyim yedek anahtarım(kartlı sistem) aracı çalıştıyor fakat uzaktan kumanda sitemi çalışmıyor fiyatı ne olur ve Mersinde ikamet ediyorum kargo ile göndersem yapılabilir mi

  6. 2010 Corolla 3 tuşlu model anahtarım var 1 tane bunu yedek olarak kullanıp bir tane sustalı anahtar yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi verir misiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*