Volkswagen Kumanda Kabı

istinye ELektronik Anahtar & immobilizer Sistemleri Piyasada Yüzlerce Bulunan Bora – Caddy – Passat – Golf  – Polo v.s Volkswagen Araçlarının Orjinal Kumanda Kabı Firmamıza Gelmiştir. Kumanda Görüntüsü Bozulmuş Kullanım Zorluğu çeken Kullanıcılar Volkswagen Kumanda Kasasını Firmamızdan Temin Edebilirler. Ürünler Tamamen Orjinal Olup Gümüş Logoları Dahi Mevcuttur.  Firmamıza Kumandasınızı Göndermeniz veya Kargolamanız Halinde Ücretsiz Olarak Anahtar Ucu Açılarak Montaj Yapılır Dilerseniz Türkiye ve istanbul Genelinden Ürüne Bir Telefon ile Sahip Olabilirsiniz.

45 yorum

 1. Engin bey vw bora sustalı anahtar kasası icin tarafınıza fiyat teklifi gönderdik fakat ürünü kesinlikle siz monte edemezsiniz profesyonel bir kişi tarafından bu uygulama yapılmalıdır aksi halde immobilizer çipi kırar veya zedelerseniz otomobili çalıştıramazsınız.

 2. merhabalar aracım 99 model golf sustalı anahtar şeklinde uzaktan kumandası mevcut (orjinal değil, sonradan yaptırıldı) anahtar kabında deformasyon var değiştirmek istiyorum ama kabı satın alsam kendim değiştirebilir miyim? yoksa içerisindeki elektronik aksam bana sıkıntı çıkarır mı? bir de 3 düğmeli sustalı anahtar kabı fiyatı nedir? (anahtar ucu hariç) teşekkür ederim

 3. Merhabalar wolksvagen 2002 model polo marka aracimin sustali anahtari sustasi cok gevsemis ve cebimdeyken anahtar kismi kendi kendine aciliyor bunun tamiri mumkun mu mumkun degil ise fiyati ne kadardir ve bnm anahtarimi sizin urune nasil aktaririm tesekkurler iyi calismalar

 4. merhaba, vw 2012 polo anahtari uzerine renkli kiliflar oluyor (silikon veya metal) elinizde mevcutmu? eger varsa fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

 5. merhaba bende 1999 model wv bora var aracımın kumandası sustalı ve 2 tuşludur
  ben bunu 4 tuşlu yapabilirmiyim yani açma- kapama ,bagaj açma ve panik butonlu şekliyle istiyorum bunuda kumanda kazası değişmesi gerekiyormuş ve 1 adet mikro swicht, 1 adet yan swicht(panik butonu için ve 1k drenç ile yapılıyormuş siz bunu yapabirmisniz yaparsanız ne kadara olur tşkler

 6. merhaba bende 1999 model wv bora var aracımın kumandası sustalı ve 2 tuşludur
  ben bunu 4 tuşlu yapabilirmiyim yani açma- kapama ,bagaj açma ve panik butonlu şekliyle istiyorum bunuda kumanda kazası değişmesi gerekiyormuş ve 1 adet mikro swicht, 1 adet yan swicht(panik butonu için ve 1k drenç ile yapılıyormuş siz bunu yapabirmisniz yaparsanız ne kadara olur tşkler..s

 7. Merhabalar mustafa bey volkswagen bora anahtar kumanda kasası değişerek sıfırlanabilir öncelikle bunu bilmelisiniz faket malesef 4 butonlu yapamayız onu ancak 3 butonlu olabilir oda camları kaldırır bu özelliği ekleyebiliriz panik butonu sadece avrupa araçlarında var bizim ülkemizde malesef kullanılmamakta.

 8. Merhablar. 2013 vw polo aracımın sustalı anahtarının mekanızmasında bir sıkıntı var. Zorlama kaynaklı düzgün çalışmıyor ve geri doğru açılıyor. Nasıl yapılabilir ve kullanacağınız ürün orjinal mi? Anahtar açıldığında içiinde yazan yazılar yazacak mı aynı şekilde? Fiyatı ne kadar?

 9. iyi günler. 2002 model bora highline sustalı iki düğmeli 2 adet uzaktan kumanda anahtarın kasasını ve pillerini değiştirmek istiyorum elinizde mevcutmu fiyat ne olur

 10. merhabalar 2002 polo 3 tuşlu kumandam var eskimiş olduğundan dış kabını değiştirmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

 11. merhaba benim 1999 model comfortline bora var sustalı anahtar 3 düğmeli anahtar kısmının dış plastik kabı kırılmış bende yapıştırdım bazen çalıştırınca hata veriyor dış kabını degiştirebilirmiyiz ilğinirseniz sevnirim.

 12. Kendime ait 2004 model Volkwagen Golf marka aracım var. Aracın sustalı olarak tabir edilen uzaktan kumandalı anahtarı eski ve üzerindeki resimler ile arkasındaki Volkwagen arması silik durumda. Bu yüzden kabını tamamen yenilettirmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor ve bunun maliyeti ne olur. Kabul etmem halinde nasıl göndereceğim.Teşekkür ederim.

 13. Kendime ait 2004 model Volkwagen Golf marka aracım var. Aracımın sustalı diye tabir edilen anahtarlığı oldukça yıpranmış durumda.Üzerindeki resimler ve arkasında bulunan Volkwagen resmi tamamen silik durumda olduğundan, anahtarlığı tamamen yenilemek istiyorum.Bunun için ne yapmam gerekiyor ? Bunun bana maliyeti ne olur.

 14. Merhabalar 2008 caddy kumanda kabımı yeni tip vw anahtar kabıyla değiştirmek istiyorum bu mümkünmüdür? Mümkün ise kodlamasını sizde veya yaptırabileceğim yer varmıdır?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*