Volkswagen Polo Merkezi Kilit

Bu konu üzerine defalarca telefon desteği verdiğimiz kişilerin sorunları tarafımızca çözülmüştür. Araştırma yapan ve özellikle Volkswagen polo merkezi kilit sistemi hakkında bilgi toplamak isteyenler için bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedik ki büyük ölçüde sizi aydınlatacağını düşündük.

2008 model polo aracı bulunan bir kullanıcı doğal olarak aracını uzaktan kumanda ile kilitleyip açmak ister ki bu gayet normal her araçta olması gereken bir özelliktir. Ne yazıkkı teknolojinin doruklara ulaştığı bu yıllarda volkswagen polo araçlarına neden bu özelliği koymuyor veya insanlara neden çeşitli paketler çerçevesinde bunu lüx bir uygulamaymış gibi sunarak fiyatı yükseltiyor bilemiyoruz.  Satın aldıkları gerek sıfır gerekse ikinci el kullanıcıları bu şekilde kullanmak ve taşımak istemedikleri volkswagen polo anahtarı için çeşitli alternatifler üreterek sıkıntılarını gidermektir.

Nedir bu Alternatifler ? Şöför tarafından mekanik anahtar ile kilitlenip açılan araca uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi takılarak kumanda üzerinden hükmetmek mümkündür. Bu sistem marka ve modeli farketmeksizin bütün otomobiller için geçerlidir. Volkswagen polo merkezi kilit sistemini biz özellikle belirtik çünkü bu konu hakkında bilgisi olmayan, araştırma yapan ve çözüm arayan kişilerin bir çok kez telefon ile bizden yardım istediklerini defalarca şahit oluyoruz. Bizim sizlere önerimiz bu gibi bir uygulayı yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle öneririz bunun ne araca nede immobilizer`e bir zararı vardır aksine tamamen kullancı kolaylığı ve rahatlıktır ki şöyle bir özelliği söylemeden konuyu bitirmek istemiyoruz takılan merkezi kilit sisteminin uzaktan kumandası seyisinde yeni nesil bir volkswagen polo sustalı anahtara sahip olabilirsiniz.

19 yorum

 1. 2004 polo TDI sağ arka kapi önce merkezi kilit acmamaya basladi. Elle açılıyordu . şimdi ne el ile nede merkezi kilitle açılıyor . kapı surekli kilitli duruyor

 2. merhaba .
  1999 model polo classic araç aldım . yedek anahtar kumandasızdı onun içindeki çip i alarak sustalı bir kumanda yaptırdım . bundan sonra arka iki kapı ve bagaj kapağını açarken sorun yaşıyorum. kilidi açtıktan sonra arka iki kapı içeriden açılmıyor ancak dışardan açıp tekrar kapatınca kapılar içeridende açılabiliyor . sorun nedir veya nerdedir yardımcı olursanız sevinirim .

 3. Merhaba , 99 model polo aracım var ,merkezi kilit sistemi bozuk,bunun için ne yapılabilir,fiyat nedir,uzaktan kumandalı yaptırmak istesem fiyat ne olur,ayrıca izmir de yeriniz var mi,maili nizi bekliyorum,tesekkurler

 4. 2004 polo trendline aracım var. Şoför kapısından aracımı merkezi olarak kitleyemiyorum , sağ ön kapıdan kitliyorum fakat daha sonra kendiliğinden tüm kapılar açılıyor ve araç camları kendi kendine indirip kaldırıyor. Cam kapalıyken kapıları kapattığımda camlar tamamen açılıyor , açık bırakıp indiğimde kapatıyor dengesizlikler yapıyor. Şoför tarafında kapının içindeki merkezi kiliti iptal ettirdim , şimdi cam sıkıntısı bitti ama şoför kapısı hariç diğer kapılar bir kaç saat sonra tekrar açılıyor kendiliğinden.

 5. Celalettin bey volkswagen polo anahtar arızası degilde söför tarafındaki merkezi kilit sisteminde bir problem var oradaki pompa görevini yanlış yapıyor iyi bir cam kilit ustasına götürürseniz sorununuz hemen çözülecektir önemli bir durum degil müdahale ettirin.

 6. Sorunu bulamadılar kaç yere götürdüm olmuyor. Merkezi kilit sistemi taktırmayı düşünüyorum , taktırdığımda daha önceki sıkıntsı olan kapıları kendi kendine açıp kapatması devam eder mi acaba? Yoksa tamamen eski orjinal sistem iptal mi ediliyor?

 7. ARACIM 2012 POLO, Kar altında kaldığından beri camlar anahtardan açılıp kapanmıyor. kapı üzerinden açılmasında sorun yok?bu arada kapılar anahtardan kilitlenip açılıyor, soru sadece camlarda..

 8. 2006 Model Volkswagen polo aracım var. Bu sabah işe gitmek için aracımın yanına geldiğimde farkettim kilitli değildi ama kilitlediğime eminim. Neyse dedim bindim durduk yere kendi kendine ve arka arkaya kilitlenip açılma sesi geliyor ama kapılardaki mandallar inip kalkmıyor. İçeriden merkezi kilit tuşuna basınca etkilemiyor. En son araçtan indim dışarıdan kilitlemede de problem yaşıyorum. Sadece anahtar ile kilitlediğim kapı kilitleniyor gerisini etkilemiyor. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

 9. Meraba arkadaşlar vw touareg 205 model benim sorun arka bagaj kapısı +depo kapağı açılmıyor. Depo kapağı içerden düğmeyle açıyordum .bagajinkini dışardan ele açıyordum. Şimdi hiç biri açılmıyor.yardimci olursanız sevimirim

 10. Merhaba vw touareg 2005 model sorunum bagaj kapısı onun üstündeki cam kapı + depo kapağı bunlar hiçbir şekilde açılmıyor. Diğer kapılarda problem yok yardımcı okurmusunuz tesekurler

 11. Merhaba hayırlı işler 2001 polo aracımın hava pompalı merkezi kilidini iptal ettirip elektrikliye çevirmek istiyorum bu mümkünmü çünkü durmadan bozuluyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*