volkswagen scirocco anahtar ve kumanda hakkında bilmedikleriniz

Volkswagen Scirocco Anahtar

Genç hanım ve beylerin tercih ettiği spor otomobillerden birisi olan volkswagen scirocco hakkında yaptığım araştırmada elektronik ortamda anahtar ve uzaktan kumanda olarak konuşuyorum hiç bir bilgiye rastlayamadım bu nedenle kaleme almak istedim.  Yukarıda ismi geçen aracın gerek mekanik kapı ve kontak setleri gerekse elektronik yazılımları VAG grubu dediğimiz ( volkswagen, seat, skoda ve audi ) grubu ile aynıdır. Yeni kasa olarak piyasada satışa sunulan Scirocco`nun uzaktan kumandasındaki herhangi tuşların birine bastığınızda kırmızı ışığın sağ üst köşede yandığını görürsünüz ürün sökülemez içerisine herhangi müdahalede bulunulamaz tabiki biz bu durumda müstesna oluyoruz.

Örnekleyecek olursak galeriden bir Volkswagen Scirocco otomobil aldınız anlaşma ve sözleşmelerden sonra kitapçıklarla birlikte yedek istediğinizde olumsuz cevapla karşılaşmanız söz konusudur verildiyse zaten bir problem yok ozamanda dikkatli ve titiz kullanılmamasından mütevellit logo düşmesi, çizilmeler hatta bazı yerlerinde kırılmalar görünüyor olabilir. Hemen hevesle yenisini şipariş etmek çözüm değildir bilmelisiniz ki Volkswagen Scirocco anahtar ve kumanda kabı değiştirilerek pırıl pırıl bir hale getirilebilir. Detaylara indikce konumuz derinleşiyor burada kendinize çözüm yolu arayınız ihtiyacınız dahilinde bizlerle iletişime geçiniz.

Hale hazırda araştırmaları sonucu bizlerden destek alan müşterilerimizi yakın cevrelerinde bulunan arkadaşları veyahutta servisteki ustaların korkuttuğunu görmekteyiz. Samimiyetle konuşmak gerekirse bugün bir volkswagen scirocco anahtar Almanya`dan getirtilecek olursa 650 t.l civarında tabi getirirlerse beyin ve kilit sistemlerini değiştirme yoluna gitmezlerse ki çoğunlukla öyle yapmaktadırlar. Düşünsenize orjinal scirocco anahtar kasası değişikliği yaptığınızda maliyet nekadar düşecek ve şık bir görüntüye sahip olacak ürün çoğu müşterimizin olmazsa olmazıdır bu neden gittiği yerlerde masaya koyuyorlar hatta eşlerine dostlarına emanet olarak verdiklerinde bile utanıyorlar biz bunu yapmış olduğumuz ikili diyaloglarda şikayet olarak aldık. Onuda geçtim aracınızı Kasko yaptırıyorsunuz bunu yeni yeni söyleyenler var ama büyük ölçüde hala bir haber olan şirketler malesef var yedek yaptırın o şekilde işleminizi gerçekleştirelim demiyorlar sonra kapıdan arabam çalındı, sabah kalktığımda yerinde yoktu gibi üzüntülü bir dille bizleri arıyorsunuz bunları bilmelisiniz unutmayalım ki yeni nesil araçlar sadece çalıştırılarak götürülür. ( kaldırılıp kurtarıcı ile götürülenler müstesna ) Umuyorum ki sizlere bu makalemizdede güzel bilgiler verdik mağdur olmamanız adına bildiğimiz herşeyi aktardık. Kapatırken şunuda söyliyeyim. Volkswagen Scirocco uzaktan kumanda anahtar Pili 2032 olup arka kapağı söktüğünüzde görünecektir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*