Yeni bmw ekranlı anahtar

bmw dokunmatik ekranli anahtar
yeni bmw ekranli anahtar anahtar

İnceleme yaptığımız yeni Bmw 5 kasa modellerinde artık ekranlı anahtar kullanılıyor. 7 Serisinden sonra ilk kez böyle bir anahtar 5 serisinde de kullanılmaya başlanmış. Anahtar aslında cep telefonu gibi bir özeliğe sahip ve üzerindeki tuşlardan başlayarak anlatmaya çalışalım. Kilit açma, kilitleme, aydınlatmayı açma ve bagaj kapağını açma. Yan taraftaki butona basarak  anahtarın ekranı açılıyor ekran kaydırılarak ilgili sayfaya geçebiliyor sunuz.

bmw dokunmatik ekranli anahtar
yeni bmw ekranli anahtar anahtar

İlk sayfada kapıların ve camların kilitli olup olmadığı  diğer sayfada ise farlar ile servis bilgilerinin yer aldığını gördüm. Yeşil renk sistemle ilgili bir sorun olmadığını ifade ediyor eğer sarı hatta kırmızı olursa servise gitmeniz uyarısını alırsınız. Diğer sayfada menzil bilgisiyle beraber kaç km gidebileceğiniz yer almaktadır bu şekilde sıralarsak ayrıca belirtmek isterim ki Bmw ekranlı anahtar üzerinden aracın havalandırmasını gerekli görürseniz açabilir hatta tekrar kapatabilirsiniz. Diğer sayfaları gezdiğimizde bmw ekranlı anahtar 5 serisi modellerde uzaktan park özelliği bulunuyorsa ihtiyaç halinde oturduğunuz yerden bu işlemi yapabilirsiniz.  Ayıra sözünü ettiğim bmw 5 ve 7 kasa araçların ekranlı anahtarı 30 metreye kadar uzaktan araca müdahale edebilir 300 metre kadar mesafeden de arabanın detaylarına bakabilirsiniz.

Sözünü etitğimiz ürün içerisinde mekanik bir uç olmadığında şarjı bittiğinde araca binmeniz mümkün değildir o sebepledir ki sizlere verilen yedek anahtar durumun önüne geçer yani biraz daha açmamı isterseniz yedeğin arka tarafında bulunan mekanik uç sayesinde arabaya binebilecek siniz buda demek oluyor ki uzun yola giderken Bmw dokunmatik akıllı anahtar dışında diğer yedeğinde yanınızda bulunması gerekmektedir.  Şimdi gelelim son kullanıcıların kafasındaki sorulara bakalım sizler tarafından bize sıkça sorulan sorular nelermiş.

Bmw dokunmatik anahtar ekran tamiri

Bir ana başlık halinde cevaplamak istedim çünkü yaşayacağınız en büyük sorunlar arasında yer almaktadır neden diye soracak olursanız çünkü İphone ve Samsung gibi dünya devi telefon firmalarının bizleri yüksek ekran fiyatlarıyla sömürdüğü gibi bu ekran en ufak bir darbede kırılmaktadır umuyorum ki yazımı okur bizlere ulaşırsınız çünkü ekran değişimi tarafımızca yapılabilmektedir.

Bmw akıllı anahtar fiyatı nedir siz yardımcı oluyor musunuz ?

Şuanda Bmw akıllı anahtar fiyatı benim bildiğim yetkili serviste 6.500 t.l bir müşterimizin yaşadığı bir hırsızlık olayıyla ceketinin cebinden çalınan Bmw dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda anahtar siparişine sahitlik etmiştim o y üzden biliyorum.

bmw dokunmatik anahtar fiyatı nedir nasıl bir yol izlemeliyim ?

Kiminin dokunmatik ekran kimininse akıllı diye tabir ettiği yeni bmw 5 ve 7 kasa cep  telefonu şeklindeki uzaktan kumandanın fiyatı yukarıda söylediğim gibi türk parasıyla 6.500 t.l kdv fiyata dahildir ancak fiyatlar zaman zaman değişiklik gösteriyor bilginize sunarım.

bmw akıllı anahtar şarj  edilebilir mi yetkili serviste özel bir kablosu var illa onu almak zorundamıyım ?Kesinlikle hayır sakın böyle bir kabloya 850 lira para vermeyin bildiğiniz android şarj cihazı kablosuyla gönül rahatlığıyla şarj edebilir ürünü kullanabilirsiniz benim müşterim gibi kandırılıp biraz önce zikrettiğim tutarı sakın ödemeyin.

Bmw dokunmatik ekranlı anahtar ekran tamiri kaç gün sürüyor ?

Eğer şehir dışındaysanız yedekle idare edip Bmw ekranlı anahtar bizlere kargo idilecek en geç 3 iş gününde ürünü geri pırıl pırıl geri alacaksınız. Dokunmatik ekran değişecek ve ürünü aldığınızda araca hiç bir işlem yapmayacak servise gitmeyeceksiniz.

Not: Yeni bmw dokunmatik ekranlı anahtar yedeklemesi şuanda yapılamıyor lakin geçmiş dönemlerde  bmw f30 yedek anahtar yapılamıyordu yeni güncellemeler geldi ve yaklaşık bir senedir bütün Bmw`lere hizmet verir hale geldik konumuzu okuduysanız mutlaka konunun altına yazın veya arayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*