Yeni honda civic sustalı anahtar kabı ve kasası geliyor

Türkiye`nin hiç bir bölgesi kalmadıki honda civic sustalı anahtar yapmamış olalım TeamHondaTurkey.Com – Marmara Honda ( Yetkili Servis ) ve Google aracılığıyla araştırma yapan yüzlerce kişi bu hizmeti bizden aldı. Bütün samimiyetimle dile getirmek isterim ki memnuniyetsizlik yüzlerce üründen sadece iki kişide yaşandı bunlarında biri 120 kg. bir arkadaşımızın açık pozisyonda üzerine oturmasından diğeri ise 4. kattan aşağı düşmesinden kaynaklandı ki onlarıda ücretsiz olarak değiştirdik.

Yaklaşık olarak 3 senedir honda civic anahtarı için bu değişimi yapıyoruz hiç tasarımı değiştirmedik ürünlerden taviz vermedik fakat lütfen şu linkteki adresi bir gözden geçirin  www.eliftuning.com/HONDA-CIVIC-2007-SONRASI-SUSTALI-ANAHTAR-KiTi_14181.html arada nasıl bir uçurum var kontrol edip akibinde bizlerle iletişime geçin. Çeşitli forum sitelerinde paylaşılan fiyatı hiç değiştirmedik yıllardır aynı kalite, aynı fiyat ve aynı saatte hizmet anlaşıyından hiç ödün vermedik vermeyeceğiz.

Önceki zamanlarda uç tarafını kesip sustalıya monte edip o şekilde kullanıma açıyorduk fakat bazı müşterilerimizin hassas olması, kasayı istemesi hatta kimilerinin dokundurtmayıp getmesinden mütevellit elektronik makina aldık. Hiç bir eğe, törpü ve çizik ibaresi olmadan üretici standartlarında lazer kesim yaparak mekanizmanın işlevselliğini sağlıyoruz. 2006 –  2007 -2008 – 2009 – 2010 ve 2011 model Honda Civic modellerinde devam eden kaliteyi bizimle yaşamanızı istiyoruz.

1.) Bu uygulamayı yaptırdığımda benim anahtarım yedek olarak kalacakmı

Cevap: Honda civic uzaktan kumanda mekanizması kabın içine yerleştirildiğinden dolayı sadece yapıyı ve kontagı cevirir ancak aracı çalıştırmaz.

2.) İki uzaktan kumandamında kalmasını istiyorum 3. bir kişiye verilecekmiş gibi sıfırdan bir sustalı yapabilirmisiniz böyle bir imkan varmı ?

Cevap:  Tabiki yapılabilir önce orjinal oto anahtarı araca kodlanıp tanıştırılacak akabinde yine yukarıda bahsedildiği gibi değişim gerçekleştirilecek.

3.) Söz konusu honda civic sustalı kumanda kabı değişikliğindeki orjinallik boyutu nedir ? bir immobilizer hatası ile karşılaşırmıyım aracım yeşil ışık yakar mı ?

Cevap: Otomobil gösterde tablosundaki yeşil ışık kesinlikle yanmaz, immobilizer arızası ihtimali zaten yok çünkü otomobil üzerinde bir işlem gerçekleştirilmeyecek son olarak orjinallik derecesine gelince logosu gümüş bizzat honda mühendistlerinin tasarımı ucu deminde belirttiğimiz gibi lazer makinada kesiliyor dolayısıyla herhangi bir kurumu ilgilendirecek bir olay hasıl değildir.

Zamanı oldukça eskimiş ürünlerin en son kasaları ve en yeni yüzleri https://www.immobilizeranahtar.com/honda-civic-fd6-sustali-anahtar/ buradaki adreste bulanabilir. Fd6 uzaktan kumandalarının kullanışsız olmasından dolayı daima yenilenen sustalı kasaları artık çok daha şık ve kalitelidir.

50 yorum

  1. Merhabalar 3,5 yıl önce sizden 3 düğmeli sustalı anahtar yaptırmıştım. Şimdi yay mekanizmasında galiba sorun var. 45 derecelik açıyla duruyor ve tam kapanmıyor. İçini açmaya çalışıyorum ama 2 vidayı sökmeme rağmen açamadım zorlayıp ta kırmak istemiyorum acaba 3. bir vidası mı var yoksa zorlayayım mı sizce.

  2. Slm iyi geceler 2007 civic aracim gostergede yesil anahtar isareti hep yaniyor ve aracim su an calismiyor programlama yapabiliyormusunuz yapabilkyasaniz nasil iletisime gecebiliriz fiyat nedir

  3. Slm 2007 honda civic hb anahtarımı sustaliya çevirmek istiyorum ayrıca yedek anahtarim yok. Diğer Yeni yedek anahtarın aracı çalıştıracak şekilde fiyat bilgisi gonderirmisiniz?

  4. Nejdet bey 2009 model honda civic 3 düğmeli sustalı anahar kabı fiyat teklifini sizlerede ulaştırdık. Bilmiyorum araştırdınız mı ama şuanda Türkiye`nin dört bir yanında Eskişehir, Antalya, İzmir, Mardin, Erzincan, Adıyaman, Zonguldak, Kastamonu, Mersin, Kırklareli, Sakarya, ve istanbul olmak üzere ürünlerimiz kullanılmakta ve memnuniyet mesajları yağmakta muklak önerdiğimiz bir üründür.

  5. honda 2006 fd6 kasa aracımın anahtarı yedek kalma suretiyle yeni bir sustalı anahtar yaptırmak istiyorum örnek fotoğraf alabilir miyim birde fiyat?

  6. Murat bey merhaba 2011 model fd6 kasa civic aracım için sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyatını öğrenebilirmiyim. Ayrıca bu işlem için anahtarımı size göndediğimden (elazığ/maden’de) ne kadar zaman sonra tekakrar elime ulaşacak. İyi günler

  7. erkan bey Honda jazz sustalı anahtar dönüşüm yapılıyor hemde şuanda ülkemizin her yerinde örnek verecek olursak Sivas, Ardahan, Kars, Mardin, Şanlıurfa, Kastamonu, Rize, Trabzon, İzmir, Kocaeli, Giresun, Erzurum, Erzincan, Malatya, Hatay ve İskenderun başta olmak üzere sayamadım illerimin tamamında kullanılıyor.

  8. Kusura bakmayın net anlamak için soruyorum. 1. 2009 model hatcback sport civic var. mevcut anahtar içerisindeki kumanda chipini ve metal anahtar girişini sustalıya monteliyormusunuz, yoksa sustalı kumandadaki metalden yeni anahtar mı oluşturuyorsunuz? 2. fiyatı mail olarak atar mısınız. (Tokat’tan) selamlar

  9. Aleykümselam Cevat bey öncelikle şunu söyliyim Honda bizim uzmanlık alanımız şuan ülkemizin her yerinde Tokat, Erzurum, Erzincan, Kastamonu, Rize, Trabzon, İzmir, Antalya, Aydın, Gaziantep, Edirne, kırklareli, Kayseri, Konya, Eskişehir, Ankara, Karabük ve daha sayamadığım ülkemizin her yerinde bu ürünler kullanılıyor. Bize gelen Honda Civic anahtar içindeki uzaktan kumandayı alıp sustalının içine monte ediyor sustalının ucundaki demiri elektronik makinede kesiyoruz yani sizin yolladığınıza dokunulmuyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*