Yeni Opel Astra h anahtar kabı

Ortalama 2 sene önceydi opel astra h anahtar kabı üretildiğinde bu zamana kadar bu ürünleri yerine göre sattık yerine göre dükkanımıza gelen müşterilerimize sunup montaj yaptık. Plajda, ormanda veya herhangi bir mesafirlikte kırılıp yolda kalanlar teşekkür edip minnet duysada orjinalliğe önem veren müşterilerimizden bazı zaman olumsuz yaklaşım aldığımız anlarda olmuştu.  Elimizden gelen pek bir şey yoktu en kalitelisini, en düzgününü ve en ucuzunu vermek zorundaydık. Opel Astra h anahtar kabı ve Opel Astra h kumanda kasası bağlantıda gördüğünüz şekilde değildi arkasındaki logolar kabartma değil yapışkandı örnek olarak koyduğumuz bu resimlerin açıklamasını gerek mail gerekse telefondan müşterilerimize yapıyor onları şaşırtmıyorduk.

Bugün süpriz bir ürünle karşılaştık opel astra h anahtar kabı diğer bir adıyla ( Astra h kumanda kabı ) bir toptancımız tarafından pat diye masamızın üzerine konuldu. Şaşkınlık içerisinde incelediğim ürünün yay, susta, tuş takımı en çok ilgimi çeken arka taraftari kabartmalı opel logosu adeta beni dondurdu nasıl bukadar kaliteli ve güzel yaptılar dedim içimden. Toptancımızdan yaklaşık 45 dakika önce dükkanımıza değişim için bırakılan Opel Astra anahtarı için hemen kollarımı sıvadım ve kumanda kabı değişikliğine başladım. Bırakın müşteriyi, toptancıyı ilk önce ben sevindim mesleki tatmin nedir resmen yaşadım diyebilirim. Neyseki Opel Astra uzaktan kumanda devresini kabın içine koydum eski kumandadaki metal anahtarın pimini söküp öbürküne taktım ve özel yapıştırıcısıyla kapattıktan sonra ürünü teslim ettim aldığım tepki mükemmellik işte budur oldu.

Fiyat farksız ithal edilen bu ürünü stokladık şuandan itibaren dükkanımıza teşrif eden, ülke genelinden ve ülke dışından tüm opel sahiplerine ürünü gönderebiliriz. Montaj esnasında telefon desteği vererek sizlere yardım ediyoruz ki ev veya iş yerlerinizde bir kaç kücük el aletleriyle problemi çözebilesiniz. Söz konusu Astra anahtar kabı değişikliğinde en son aşama olan pilin takılmasıdır bu dakikadan sonra ürün kullanıma hazır hale gelmiştir artık ne kodlama, ne prosedür nede aracın üzerinde herhangi bir işlem söz konusu değildir. Ortalama yetkili servis fiyatı 255 t.l olan Astra uzaktan kumandasındaki krılma, parçalanma ve deformasyon problemlerini 5/1 maliyetle sonlandırmış olduk. Yeni ürün ve haberlerle tekrar karşınızda olmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın iyi sürüşler.

19 yorum

  1. Merhabalar.Bugün itibariyle opel astra h arabamın anahtarını size yaptırmış bulunuyorum.Gerçekten malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi on numara…Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Güler yüzlü hizmet de işin ayrı ve en güzel tarafı.Arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim…Anahtarı ile ilgili sorunu olan arkadaşlar mutlaka denesinler pişman olmayacaklardır…

  2. 2013 Opel Astra H Sedan Yedek Anahtarı Sustalı Anahtara Çevrile Bilir misiniz Şayet böyle bir şey varsa ben sadece sustalı anahtarı alacağım ve anahtarcıya bulunduğum yerde yaptıracağım ücreti ne olur.

  3. Merhaba,
    Astra H anahtarımın sustalı kabı bastığında zorlukla açılıyor bazen de kendisi boşta sallanıyor, yenisi ile değiştirmek istiyorum. Fiyat olarak bilgi verir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*