Yeni Opel Combo 2012`de Satışa Sunuluyor

Opel firmasının yeni ”Combo” modeli, 2012 yılının başında Türkiye ve Avrupa pazarlarında satışa çıkartılacak. Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre, gelişmiş teknik özellikleri ve çok çeşitli seçenekleriyle kompakt van sınıfına farklılık katan Opel Combo  panel van  ve binek olarak iki gövde tipiyle görücüye çıkacak.

6 motor ile 2 dingil mesafe çeşiti ve yük hacmine sahip yeni Combo’nun panel van  tipi, tavan hacmi, 5-7 yolcu kapasitesi, panelli veya camlı gövde farklılıkları ile  çok amaçlı kullanım imkanı da sergileyecek.  Söz konusu otomobilin, bagaja erişimi kolaylaştırmak için bir veya iki sürgülü kapı seçenekleri de düşünülmüştür.

Opel Combo’nun binek otomobil versiyonunda ise iki sürgülü kapı standart donanıma dahil ve üstten menteşeli bagaj kapağı, ayrıca asimetrik bir çift kanatlı kapı da bulunuyor.

Yeni Opel Combo, dingil mesafesi seçenekleriyle koltuklar yatıkken 3 bin 800 litreden 4 bin 600 litreye kadar değişik yük hacmi sunuyor. Bir tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni Combo, sürgülü kapısının açılma genişliğiyle de öne çıkıyor.

Yeni Combo dizel serisi ise 4 motor, bir benzinli motor ve bir CNG ( sıkıştırılmış doğalgaz) motorla düşük maliyetle çevre dostu motor özelliklerini birleştiriyor. Düşük yakıt tüketimiyle olduğu kadar uzun bakım aralıklarıyla da kullanım masraflarını düşüren model, merkezi kilitleme sistemi, yükseklik/mesafe ayarlı direksiyon kolonu, elektrikli camlar, 4 yönde ayarlanabilen sürücü koltuğu, sürücü hava yastığı, ABS’li frenler ve bir lastik onarım kitine de sahip buluyor. Ayrıca merak edip kontrolünü yaptığımız oto anahtarı yapısı katlanabilir olarak tasarlanan aracın bir artısı daha bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*