Fiat Egea Anahtar kabı

İlk defa bir ürünün hata ve kusurunu anlamadan tanımını yapmak için klavyenin başına geçtim. Eskiden yeni kasa bir araba piyasaya sürüldüğünden en az 5 veya 6 ay sonra anahtar kabı ithal edilirdi şimdilerde çok enteresan araba doğru düzgün ülke geneline yayılmadan yedek parçaları satışa sunuluyor.

Örnek Fiat Egea kayıp veya yedek anahtar bazlı düşünürsek üç dört defa kodlamasını gerçekleştirebildim. Çünkü araç çok yeni daha anahtar kabı kronik hatası nedir tuşlar mı deliniyor yoksa susta mekanizması mı kırılıyor net olarak bilmiyorum hatta değişimini bile yapmadım çünkü bunun için henüz telefonlarım çalmadı lakin yeni bir ürün çıktığında sizleri bilgilendirmek zorunda olduğum için haberi hemen yayınlamak istedim.

Fiat Egea Anahtar kabı çık dediklerinde hemen siparişini geçtim ürünü şöyle bir elime aldım inceledim artık yaptığınız araştırmalar ve gördüğünüz memnuniyet mesajlarına güvenerek sizlere açık olayım ürün 4+4 kalitesinde değil lakin kuzunun olmadığı yerde keçi misali gider mi gider ayıplı bir malzeme değil ancak adım gibi biliyorum ki Fiat Egea anahtar kasası ilk üretim kalıbıyla bize geldi ikinci parti çok daha kaliteli çıkacak çünkü hep öyle oldu. Ben sadece numune olarak temin ettim çok fazla yüklenmedim sadece dedim ki yolda kalan olur, kırılır hatta bozulur yok demeyelim düşüncesiyle vitrine koydum fakat sizin ihtiyacınız olana kadar ürünün orjinal kalitesindeki kap stoklara yerleşmiş olur.

Kapı ve kontak kilitlerinin bir Fiat Linea veya Fiat Fiorino modellerinden hiç bir farkı yok sadece kasının makyajlanmasıyla birlikte yeni makyajlı Fiat Egea anahtar tasarımıyla kullanıcılarının beğenisine sunalım demiş tasarımcılar yoksa tek farkı biraz daha büyük ve kaba olması lakin kalitesi için bir şey konuşmak biraz erken yukarıda söyledim henüz belli değil şöyle bir sekiz ay falan geçsin o zaman belli olur kusurları.

Fiat Egea kumandalı anahtar

Bildiğiniz gibi Fiat Egea bir uzaktan kumandalı bir immobilizer anahtar olarak satılmaktadır özellikle ticari taksi kullanan vatandaşlarımız şoför değişikliklerinde büyük sorun yaşıyorlar o yüzden yedek fiat egea kumandalı anahtar yaptırmalarında herhangi bir engel yoktur gönül rahatlığıyla bu hizmetten faydalanabilirler.

Fiat egea yedek anahtar fiyatı

Burada Egea markasını kullanmak doğru değil aslında yedek dediğiniz zaman iki şekilde sizlere fiyat vermek zorundayım birincisi kumandasız yani sadece immobilizer programlaması yapılmış arabayı çalıştırmaya yarayan anahtar diğeri ise uzaktan kumandası aktif kilitleyip açıp aynı zamanda çalıştıran anahtar olarak şuanda güncel fiyatlarımız uzaktan kumandasız yedek ikiyüz otuz kumandalı orjinal olanı ise beşyüzelli liradır.

Fiat Egea anahtar kopyalama

Bizler için zor bir işlem değil lisansını makinelerimize yükledik. Parçaları stoklarımızda bulunuyor bu zamana kadar ticari taksi müşterilerimiz oldu sanırım piyasada şuanda ticari olarak tercih edilen Egea`nın kopyalaması internet bağlantısı gerektiren bilgisayar ile gerçekleşiyor. Aracın mekanik kapısını ve kontağını açan metal ucunu kestikten sonra kumandasını aktif etmek için elektronik immobilizer kodlama cihazını arabanın soketine bağlanmak gerekmektedir ortalama süresi 15 dakikadır. Lakin araba gelmeden uzaktan kodlama ve kopyalama mümkün değildir .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*