Seat ibiza anahtar kasası

Haftanın son günü olan Cuma akşamında sizlere güzel bir konu açıp pazartesine kadar istirahat edeceğim. Çin asıllı bir Türk vatandaşı birinin yanlış söylemiyeyim ya Emirgan yada Baltalimanı bölgesinde bir cafede çay içip muhabbet ederken konu açılmış ve yeni Seat İbiza anahtar kasası değişikliğine karar vermişler. Tarafımca yapılan işleri gözden geçiren ikili heyecanlı bir şekilde beni aradılar saat akşam 22:00 civarıydı ” abi işte biz uzaktan geliyoruz burada tesadüf eseri seni gördük ne olur dükkanı aç gelelim seat ibiza yedek anahtar çok rezil durumda ne olur bir değişiklik yap ” gibi samimi yaklaşımlarından dolayı dükkana geldim ve Seat ibiza anahtar adeta yeniden doğdu.

Tasarımı bana görüntü ve kullanım siz müşterilerimin olan Seat ibiza yedek anahtar kasası son haliyle sizler hazırladığım videomda mevcuttur. Kasıtlı olarak Birkan arkadaşımıza söz verdim ürünü onun ellerine teslim edip yorumlamasını istedim izleyin bakın burada önemli olan sizlerin düşüncesi çünkü kalitesiz görüntüsü bozuk ürünleri kesinlikle dükkanımızdan içeri sokmuyorum. Binlerce mesaj var hepsine tek tek itinalı şekilde dönüş sağlamaya çalışıyorum inanın daha bir tane olumsuz durumla karşılaşmadım.

Seat ibiza orjinal anahtar

Seat marka otomobilin markası aslında sizi de bizi de çok bağlamıyor çünkü dış etkenlerden kaynaklı deformasyona uğrayan bir örnek veriyorum Seat Leon anahtar dış kasası tabi ki değiştirilmelidir yani neden o şekilde pis pis kullanacaksınız ki iç elektronik devresini zaten aktarıyoruz aracı direk açıp kapatıyor ayrıca eğer Seat ibiza kayıp veya yedek anahtar ihtiyacınız var ise bulunduğunuz konuma gelerek kopyalama yapabiliyoruz. Geçen hafta Tekirdağ Saray`da 2015 model volkswagen polo bir sonraki hafta da ise Tekirdağ Çerkezköy merkezinde Renault Symbol yedek anahtar yaptık.

Seat ibiza anahtar metal oluyor mu ?

Evet hiç bir farkı yok zaten sadece üretim aşamasında Seat ve Skoda modellerine böyle minik minik makyajlarla Volkswagen`den bir tık düşük muamelesi yapıyorlar ancak artık bunları kimse yemiyor çünkü örnek veriyorum bir Volkswagen Golf 7 orjinal anahtar ham olarak stoklarda tutulduğunda Seat İbiza veya Seat Leon üzerine tıkır tıkır kodlanıyor.

Seat İbiza orjinal anahtar fiyatı ne kadar ?

Seat ibiza orjinal anahtar kayıp oldu yedek ile kullanıyorum fakat korkuyorum diyen müşterilerimiz var onlar devamlı bizleri arıyorlar piyasada araştırma yaptıysanız mutlaka fark etmişsinizdir maalesef konuşmaktan aciz, cevap vermekten yoksun insanlar var. Onların verdikleri fiyat ile tekliflere ne kadar güvenebilirsiniz bilmiyorum lakin biz Seat İbiza orjinal anahtar fiyatı tekliflerimizi kur durumuna göre vermekteyiz. Eğer merak ediyorsanız lütfen konunun altına sorunuz bir kaç saat içerisine fiyatımız mail adresinize düşecektir.

Seat ibiza orjinal anahtar kumanda pili değiştirin uyarısı verdi ?

Değiştirilmesi çok basit arkadaki kapağı herhangi bir cisimle kaldırın içinde 2025 kodlu pili göreceksiniz herhangi bir mağazadan temin edip kendiniz içine takabilirsiniz.

Seat ibiza çalışmıyor ise kontak tamiri şart

Daha önceki yazılarımda bahsetmiştim bütün Alman araçlarında kontak sorunu var özellikle 2013 ve sonrası bu bir hastalıktır.Yeri geliyor seat ibiza kontak tamiri yapıyoruz yeri geliyor seat ibiza kontak termiği değiştiriyoruz. Bakıyorsunuz uzaktan kumanda çalışıyor hiç bir sorun yok lakin kontağı döndüremiyorsunuz veya döndürüyor son kademe olan marş basmıyor iste sebebi tam olarak kontak arızasıdır.

2018 ve 2019 model seat ibiza`nın yedek anahtar kopyalama bilgilerini ve teknik detaylarını https://www.immobilizeranahtar.com/seat-ibiza-yedek-anahtar/ buradaki yazıda okuyabilirsiniz faydalı son güncel bilgiler orada bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*