Bmw f30 anahtar tamiri

Bmw f30 anahtar tamiri ve bmw f30 uzaktan kumanda onarımını anlatan görseldir.

Hepinizin merak ettiği bir konu Bmw f30 anahtar tamir edilebilir mi edilirse randıman alabilir miyiz. Bakalım bugün kafanızdaki sorulara cevap bulabilecek misiniz hadi başlayalım. 

Bmw f30 anahtar tamiri ve bmw f30 uzaktan kumanda onarımını anlatan görseldir.

Çamaşır makinesinde yıkanan mı, şortun cebinde denize giren mi , havuza düşüren mi, kanalizasyon çukuruna kayan mı nereden başlıyım nasıl cevap veriyim bilmiyorum lakin istediğiniz cevabı veriyim evet garantili şekilde tamir olur. Dış mekanizması oldukça kalın olan Bmw F30 yedek anahtar elden düşme veya yüksekten başka birine atılmayla zarar görmüyor bir çok kez şahit oldum fakat zarar görende oldu neden bu kadar net konuşuyorum çünkü kapılar açılıyor araba çalışmıyor dendiğinde bmw f30 uzaktan kumanda büyük ihtimalle sert bir temas yaşamış demektir. 

Diyelim Bmw f30 anahtarı suya düştü veya yıkandı umuyorum ki yazımı aradan 1 sene zaman geçtikten sonra okumuş olmazsınız çünkü genelde herkes suya düşürdüm ama yaklaşık 7 aydır kullanıyordum hiç bir şeyi yoktu birden bire böyle bir durumla karşılaştım arabanın ekranında ” motor çalıştırılamaz uyarısı alıyorum ” fakat araba kumanda ile kapatıp açılıyor nasıl bir yol izlemeliyim lütfen bana yardımcı olun tarzında sorular soruyorsunuz. Aşağıda sıkça sorulan sorularınızı sıraladım hepsine tek tek cevap vermeye çalışacağım. 

Bmw f30 arabanın anahtarı çamaşır makinesinde yıkandı diyerek arayan müşterilerimize genelde ben hemen pili çıkartın ve mutlak suretle derhal ürünü bize gönderin çünkü içi açılmıyor belli bir zaman kullanılsada ilerde mutlaka bozulacaktır.

Bmw f30 arabamın anahtarı tuzlu suya düştü ne yapabilirim ?

  • Yukarıda kısaca belirttim aslında makinede yıkanması ile tuzlu suya düşmesinin arasında çok büyük bir fark yok çünkü makinedeki deterjan ve denizin tuzlu suyunun vereceği zararlar aynıdır burada önemli olan müdahalenin ne kadar erken ve düzgün yapılacağıdır bmw f30 anahtar tamiri garantili şekilde yapılmaktadır eğer yolda kaldıysanız mutlaka beni arayınız.

Bmw anahtar  kopyalama fiyatları marka ve modele göre değişmektedir mesela Bmw f10 yedek anahtar fiyatı Bmw f30 veya f32 modellerine göre bir tık daha ucuzdur yetkili servis fiyatları 4.300 lira olan ürünlerin bizlerdeki fiyatı ortalama altı yüz elli ile yedi yüz elli lira arasındadır. 

Bmw f30 anahtarı nasıl açılır ?

bmw f30 anahtar yıkanır veya tuzlu suya duserse neler yapılır.
  • Eğer pilini değiştirecekseniz aşağıdaki videomuzu  izleyin lakin içini açmak istiyorsanız onu siz yapamazsınız çünkü bir daha açılmaması için pres baskı yapılarak üretilmiştir. Bmw f30 uzaktan kumanda tamir edilecekse uygun bir şekilde açıyor ve gerekirse kabı değiştiriyoruz. Sizin açmamanızı öneriyoruz illa açacaksanız arka tarafından ince tornavida ile tıklayıp ortadan ikiye ayırın.

Bmw f30 anahtar kodlama nasıl oluyor ?

Aslında biraz uzun bir cevap lakin kısa ve net bir şekilde anlatıp yazımı sonlandırayım. Biliyorsunuz  yetkili servis Bmw F anahtar özelliğinde bakım bilgileri, km ve araç durumunu görmektedir. Bizim yaptığımız bmw f 30 anahtar kodlaması aynı özellikleri taşımaktadır yani bizden aldığınız yedekte örnek veriyorum kosifler veya borusan arabanın bütün detaylarını görebilir.  Kodlama internet üzerinden gerçekleşiyor ortalama süresi yarım saattir çünkü 

5 yorum

  1. Merhaba
    F30 318i 2015 model aracımın anahtarını kaybettim, yedek anahtar ile kullanıyorum. Yedek anahtar yapabiliyor musunuz, ücreti ne kadar olur.

  2. Arkadaşlar cümleten merhabalar ;
    yaklaşık bir haftadır aracımda böyle bir uyarı çıkıyor (uzaktan kumanda mevcut değil veya hatalı ) arabayı uzaktan açabiliyorum, araca binip çalıştırabiliyorum , lakin yanıma birisi binmek için kapı açıldığında ya da ben kendi kapımı açıp kapattığımda bu ikaz ışığı ve yazısı çıkıyor … ne yapmam gerekiyor.? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım paylaşırsa çok sevinirim.???
    Not: ( yedek anahtarla da denedim yine aynı problem meydana geldi , ayrıca anahtar pilinide değiştirdim sonuç yine aynı, bu uyarıyı vermeye devam ediyor )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*