Bmw f30 anahtar kasası

Şimdi görsel hazırlıyorum sizlere üç farklı Bmw f30 yedek anahtar kasası göstereceğim. Ürünlerin öncelikle tamamı orjinaldir lakin bir tanesi standart bmw f30 anahtar görüntüsünde diğerleri Bmw x5 veya Bmw 216d F45 – F46 görünümündedir bunlara ek olarak yan çıtaları Bmw M logosuyla da teslim edilebilmektedir.

Yani kısacası Bmw F30 316i – Bmw F30 318i – Bmw F30 320d veya Bmw F30 320i sahibisiniz görünüm aracınızla biraz oynadınız daha güzel ve şık hale getirdiniz lakin bir yere gittiğinizde cüzdan, cep telefonu, çakmak veya tesbih zevkiniz var onları çıkartıp masaya koyduğunuzda şöyle keyif keyifli zevk yapacaksınız fakat bmw f30 yedek anahtar hoşunuza gitmiyor.

Konu başlığı aslında sizi yanıltmasın yazıma gömdüğüm hatta çekim ve düzenlemesini bizzat tarafımın yaptığı resim bütün Bmw F Series modellerine uygulanabilmektedir. İşlemlerimizde yetkili servisler aracın server üzerindeki büzün bilgilerine ulaşabilmektedir. Yanı bakım yaptıracaksınız Bmw F30 anahtar kasası değişik size hiç kimse bundan bilgi alamıyoruz, çekemiyoruz veya göremiyoruz şeklinde bir cevap veremez.

Belki Youtube kanalımda denk gelmişsinizdir bu konuda onlarca güzel dönüşler ve video seçenekleri mevcuttur. Memnun olmayan müşterimiz bulunmamaktadır neden diyeceksiniz çünkü amacımız daha şık ve kaliteli bir hizmeti sizlere ulaştırmaktır. Yani nasıl bir Bmw F30 hayalet ekran değişikliğine gidildiğinde bir problem çıkmıyorsa aynı şekilde Bmw x5 F15 anahtar içinde geçerlidir.

Kimi insanlar yedek anahtarı olmadığından dolayı yaptırırken aman ustam daha güzel bu daha şık bunu yapalım bende doya doya kullanırım hakikatten diğerine göre çok daha tarz duruyor dediklerini kulaklarımla duydum. Fakat şehir dışından arayan insanlara kopyalama yapamıyoruz neden diyeceksiniz çünkü arabaya bilgisayar bağlayamıyor gerekli düzenlemeyi yapıp yeni anahtara aracın şifrelerini yazamıyoruz ancak güvenip bize ” önemli değil zaten bende yedek var ben size kullandığımı göndereyim yeni tip bmw f30 anahtar kasası ile değiştirin ben biraz beklerim siz yapınca bana bilgi verirsiniz ” diyen insanlar bu hizmeti bizden aldılar.

Peki bmw f30 anahtar kasası kırıldı

Eğer aracınızın anahtar kasası kırıldıysa sakın kendiniz açmaya çalışmayın çünkü arıza yapan veya bmw f30 uzaktan kumanda sorunu eğer çok bilen biri tarafından kurcalanmadı ise çok basit bir şekilde tamir edilebiliyor lakin ustayım diye geçinen kişiler bu ürünleri maalesef açarken bozuyor dolasıyla tamir daha güç ve daha zor bir hal almış oluyor bilmem anlatabildim mi desem tam yerinde gibi görünüyor. Ben orjinal kalmasını istiyorum hiç bir şekilde değiştirmeyelim bmw f30 uzaktan kumanda kasası bire bir olarak stoklarınızda var mı ? tabi ki var dilerseniz göndeririz eğer ben uğraşmak istemiyorsanız ürünü bize yollayın bakalım yetkili servis üzerinden gelen ile bizim dokunduğumuz uzaktan kumanda kasası arasında bir fark görebilecek misiniz.

Bmw f30 yedek anahtar fiyatı

Yetkili servis fiyatı en son sorduğumda 4.300 lira civarındaydı bu fiyat 100 lira aşağı 150 lira üzeri olabilir. Döviz kurundan mütevellit devamlı fiyatlar güncelleniyor lakin burada önemli olan servisin değil bizim bu ne kadar fiyata yaptığımızdır. 2 yıl garantili orjinal bmw f30 yedek anahtar fiyatı olarak müşterimize verdiğimiz teklif 750 t.l dir.

Not: Daha önceki yazılarımda bir çok kez belirttim yinede dip not olarak söyleyeyim Bmw F serisi bütün arabalarının uzaktan kumanda pili ortaktır en soldaki siyahın pili (2450 diğerlerinin pili 2032 ) olup hemen her elektronik işi ile uğraşan işletmelerde bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*