Renault Scenic 3 yedek kart

Renault scenic 3 kart kopyalama
Renault Scenic 3 kart anahtar kopyalama

Sabahın ilk saatlerinde telefonum çaldı Renault Scenic 3 yedek kart anahtar kopyalama yapıyormusunuz diye soran müşterimize tabiki Renault modellerinde şunda kodlama yapamadığımız hiç bir araç yok dedim fakat müşterimiz fakat bunun sizi aramadan önce araştırdım sitenizde Renault Scenic 3 kart hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım deyince bende kendisine atlamışız demek ki fakat sizin aracınız renault megane 3 ile aynı bütün mekanık ve elektronik aksamları birbirlerinden farksız deyip sorularına cevap versem de hemen klavyemin başına geçip bütün soruları cevaplamak istedim. En önemli unsurlardan bir tanesi akü bittiğinde araca binemiyor hemen panik oluyorsunuz bakın üst taraftaki görseldi küçük mekanik bir uç var şöför tarafında bulunan kapı kolunun yanındaki kapağı kastırın yere düşecek ve altından kilit doğacak hemen sokup sol tarafa çevirin kapınız açılacaktır akabinde motor kaputunu açıp takviye yapın takviye esnasında aracın içinde uzaktan kumanda kart anahtar bulunmasın ki elektriği verdiğiniz an aracın yazılımı zarar görmesin kablo bağlantıları tamamlandığında kartı yuvaya sokun ve yolunuza gidin.

Renault Scenic anahtar fiyati

Çok şükür bizim müşterilerimiz fiyatı her zaman ikinci planda tutuyor lakin yinede ilk soruyu fiyat üzerinden soralım istedim lakin unutmayın bir işin sıkıntısız ve tertemiz olması fiyatın 30 – 40 lira düşük olmasından iyidir. Şuanda biz Renault Scenic 3 kart anahtar fiyatını müşterilerimize üç yüz liradan yapıyoruz.

Renault Scenic kart kopyalama nasıl oluyor ?

Stoklarımızda bulunan hiç kullanılmamış yani içine başka bir arabanın bilgileri girilmemiş bakir haldeki Scenic kart anahtar programlayacağımız arabaya eşleştiriliyor. Eşleştirme internet üzerinden arabaya bağlanan bilgisiyar yardımıyla gerçekleşiyor söz konusu müdahale yapılırken aracın başında olmayan bütün kartlar kullanılamaz hale getirilir. Eskisi bulunup kart yuvasına sokulduğunda ” kart tanınmadı – kart okunamadı – kart okunamıyor ” gibi uyarılar alırsınız.

Renault Scenic 3 kart tamiri yapıyor musunuz ?

Tabiki bakın daha önceki konularımızda sizlere renault megane 3 kart tamiri hakkında kısa bir bilgi vermişim okuyabilirsiniz. Renault Scenic 3 veya Renalut Megane 3 hatta Renault Fluence serilerinin kartları birbirlerinin ikizi gibidir. Genelde bunlardaki araba arabayı çalıştırmama hatasıdır çünkü uzaktan kumandası bozulmuyor içindeki immobilizer kısmı düşmelerden kaynaklı bir problem yaşatıyor buda araca marş bastırmıyor. Ülkemizin her yerine garantili tamir yapabiliyoruz daha önce İzmir, Bursa, Balıkesir Erdek, Bilecik, Çanakkale, Antalya, Alanya, Marmaris, Tekirdağ saray, Tekirdağ Çerkezköy, Kırklareli Vize bölgelerine onarımlar ulaştı.

Renault Scenic 3 yedek kart anahtar kopyalama süresi nedir atarken sorun yaşarmıyım ?

Eğer araç satış aşamasındaysa ve alacak kişi problem çıkartıyorsa ki hakkı vardır bizimle iletişime geçin gerekirse arabanın bulunduğu konuma geliriz noterin önünde eskisini silip yerine yenisini ekleriz ne kadar güzel bir hizmet değil mi bence evet ortalama süremiz 15 dakikadır.

Renault Scenic kart pili zayıf ( Kart pilini değiştirin ) uyarısı alıyorum.

Araçta keyless go yanı anahtarsız giriş dediğimiz akıllı sistem bulunuyor 24 saat aktif yayın yaptığından dolayı diğer araba anahtarları ile kıyaslandığında ortalama 1,5 sene önce bitmektedir. Bakın burada nasıl bir yol izleyeceğinizi gösterdik.

Renault Scenic 3 kart anahta kayboldu yedeğide yok aracım kilitli vaziyette ne yapmam gerekiyor ?

Yetkili servis 1 ay zaman veriyor fiyatı oldukça yüksek bunu biliyoruz yukarıda söylediğim gibi nasıl yedek kopyalama 15 dakika sürüyor ise tamamen kartları kayıp veya çalınan bir Renault Scenic 3 otomobil Kocaeli – Adapazarı – Sakarya gibi il ve ilçeler dahil hizmet süremiz 2,5 saattir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*