porsche cayenne anahtar kopyalama

Porsche cayenne yedek anahtar görseli hazırladık.
Porsche cayenne yedek anahtar görseli hazırladık.

Sosyal medya hesaplarımda kullandığım bir terim var benim Porsche`ler beni iyi tanır diye bunun sebeplerinden bir tanesi yetkili servislerin haricinde bugün piyasada en fazla Porsche Cayenne ve Porshce Panamera anahtar kopyalama yapan kişilerden biriyim. Burada anlatmak istediğim kesinlikle bir üstünlük veya bilmişlik değil sadece vermiş olduğumuz hizmet ki bunların tamamı zaten instagram hesabımda ve youtube kanalımda mevcuttur.

Adana`da bir otelin otoparkında kapıları kilitli vaziyette iki hafta çalışmadan bekletilen Porshce Panamera için müşterimiz uçak bileti aldı beni oraya davet etti. Sabah gidip akşam döndüm maymuncuk yani araba kapısı açma aparatlarını yanımda götürdüm kilitli kapısını zerre kadar kastırma, telme veya gerdirme yöntemlerini kullanmadan açarak Porsche anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirdim hemde üç adet olarak bununda video görüntüleri mevcuttur.

Keza yine aynı şekilde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyaretimde bir tane 2012 model Porsche Cayenne anahtar kopyalama yaptım aynı yukarıda söylediğim gibi kapıları kilitli ve yedek bulunmadığı için mahsur olan Porsche Cayenne yerinde mühadalemle çalıştı bir kaç hafta sonra yine Panamera için gitmiştim yani demem o ki bu araçlar için yetkili servislerden destek almanıza hiç gerek yok ülkemizin her yerine Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Van, Muş, Bitlis, Konya, Aksaray, Niğde, Uşak, Manisa, Tunceli, Kars, Artvin veya Rize fark etmeksizin benden destek ve yardım alabilirsiniz.

Porsche cayenne yedek anahtar fiyat bilgisini verir misiniz ?

Arabanın bulunduğu yere göre değişilik gösteriyor yedek parçaların gümrükten geçememesi veya azalmasından dolayı fiyatlar azalıp düşebiliyor lakin şuanda biz Porsche cayenne yedek anahtar ücretini altı yüz elli lira olarak belirledik galerilere ve son kullanıcılara aynı fiyatı vermekteyiz sadece şehir dışından alınacak hizmetler müstesnadır.

Porsche anahtar kılıfı bulunur mu gönderir misiniz ?

Porsche anahtar kılıfı deyince benim aklıma dış kap geliyor yani bozuldu, deforme oldu veya çizildi aracın durumuna göre şekli şemali bozulmuş porshce cayenne anahtar kasası değişikliğiyle ürünü sıfırlayabilir içini aynen yenisine aktarabilirsiniz.

Porsche Cayenne anahtar kabı ihtiyacım var ne yapmalıyım ?

Porsche anahtar kabı montajı için biraz el beceresi gerekiyor çünkü diğer arabaların uzaktan kumandasında bulunan elektronik devreler gibi değil biraz daha fazla parçadan oluşuyor aslında son zamandaki de monte oyuncakları andıran bu ürünü bizden aldıktan sonra mutlaka telefon desteği alın o zaman ancak kendiniz takabilirsiniz bir kaç püf noktası var o sebeple desteğini kısada olsa biz veriyoruz.

  • Porsche cayenne anahtar pili standart 2032 olup kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz pil bittiğinde eğer aracınızda keyless akıllı anahtar sistemi varsa ( kontaksız cepte çalışan model ) o zaman kulp yerinden çıkartılmalı ve porsche uzaktan kumanda yuvaya oturtarak aracın marşına basılmalıdır. Kontaktaki kulp nasıl çıkar hemen onunda açıklamasını yapıyım yan tarafında minicik bir kapak var onu hafif iğne ucu ile kastırın çıkarttıktan sonra orada bir kücük buton göreceksiniz ona sivri bir cisimle basın sonrasında kulpu çekin çıkacaktır pili biten porsche cayenne anahtar yerine oturacak ve göstergeye ışıklar gelecektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*