Volkswagen passat b8 kapı kontak kilit değişimi

Volkswagen passat b8 kapı kilitdi

Şuan dükkanın önünde 2018 Volkswagen Passat B8 var müşterimizle tanıştık bu arabayla tıbbı ilaç satışı yapmaktaymış o sebeple kapı kilidini devamlı aktif olarak kullanıyorum fakat nasıl olduysa krom anahtar üzerindeki mekanik uçları kayıp ettim önce biri gitti sonra diğeriyle idare ederken öbürü gitti.

Arabayı devamlı stop etmemek için çalışır halde bırakıp şöför tarafından kilitleyip kısa süreli işlerimi halletmek için kullanıyorum benim olmazsa olmazım deyip Bursa`da ki araba anahtar işi ile uğraşan bir ustaya gittim lakin yapamadılar bir hastahane randevum vardı son çare size uğrayayım dedim.

Volkswagen passat b8 kapı kilidi görsellerini anlaşılır ve net bir şekilde çektim ve sizlere sundum. Genelde insanlar hırsızlık olaylarında kapı ve kontak değişimi isterler bu olay gerçekleşmesi zor lakin başınıza gelebilir yetkili servisten sipariş edildiğinde 35 gün süre verildiğini öğrendim elektronik parçalar evet böyle lakin mekanik ihtiyaçlarında böyle bir sürede temin edilmesi gerçekten çok üzücü bir durum.

Volkswagen passat b8 kapı kilidi orjinal mi sorun yaşarmıyım ?

Zaten istesenizde şuanda yan sanayisi bulunmuyor bizim böyle bir hizmetimiz yok üretimi hiç yapılmadı sanıyorum yapılamayacak çünkü elinize aldığınızda anlayacaksınız şifre yapısı ile iç aksamı oldukça farklı zaten Golf 6 – Golf 7 – Polo – Passat b8 – Skoda – Seat ve Audi kapı kilitleri birbirine uymasın diye özel olarak çeşitlendirilerek üretilmiştir.

Passat kumanda pili fiyatları ne kadar kendimiz değişsek sorun olur mu ?

Volkswagen passat kumanda pili fiyatları 10 lira kendiniz değiştirebiliriz. Tekrardan ayarlarıyla oynamanıza ve programlama yapmanıza gerek yoktur.

Passat B8 sol ön kapı kilidi stoklarınızda varmı arabayla gelemiyorum ?

Evet bizlere gelip hizmet alıp almamanız önemli değil önemli olan işinizin görülmesi ürünün detaylı resimlerini bizlerle paylaşırsanız zaten bir vida tutuyor hemen kargo edebiliriz.

Passat kapı kilidi fiyatları ortalama ne kadar bilgi verir misiniz ?

Volkswagen Passat b6 – Passat b7 ve son olarak Passat b8 kapı kilidi fiyatları ortalama yüz elli liradır. Birbirlerine uyum sağlamıyor kasaların makyajlanması mekanik parçalarda değişim gözle görünür bir hal alıyor. Fakat ihtiyaç lakinde parçaların görsellerinden yola çıkarak ürünlere ulaşabiliyoruz.

İkinci el Passat B8 aldım yedek anahtarını vermediler nasıl bir yol izlemeliyim ?

Normal şartlarda kodlama yaptığımız bütün araba anahtarları internet üzerinden arabaya tanıştırılıyor. Aslında yeni kiralanan bir evin nasıl kapı kilitleri değiştiriliyorsa arabalarda aynı şekilde lakin maliyeti düşürmek amacıyla otomobil sahipleri eskisini hafızadan silelim yeterli diyor kimi insanlar çok hassas davranıyor ” yok ustam sen hafızadan sil ayrıca kapı ve kontak şifrelerini değiştirelim içimiz rahat olsun ” diyor.

Yazımı sonlandırırken aşağıda sizlere volksagen passat araçlar hakkında neler yaptığımızı sıralayacağım.

  • Volkswagen passat b8 yedek anahtar
  • Volkswagen passat b8 immobilizer kopyalama
  • Volkswagen passat b8 anahtar kopyalama
  • Volkswagen passat immobilizer kilit seti değiştirme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*