Fiat Egea Anahtar Kopyalama

orjinal fiat egea yedek anahtar kopyalama
Orjinal fiat egea anahtar kopyalama yapılıyor.

Türkiye’nin 81 ilinde kurumsal firmaların, taxi plaka sahiplerinin, kiralama şirketlerinin ve orta gelirli vatandaşların en çok tercih ettiği otomobiller arasında yer bulan Fiat Egea araçlarının uzaktan kumanda, yedek anahtar ve kontak azıları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Fiat Egea kumandasız yedek anahtar


Neden bilimiyorum ama 2019 yılındayız Fiat yetkilileri modellerinde bile İtalyanlar bir kumandalı bir kumandasız anahtar üretti, bu durum tabiki de çok rahatsız edici eğer aracı iki kişi kullanıyor ise ikinci bir kumandalı fiat Egea anahtarı kodlanması gerekir. Ruhsat sahibi olmanız şartı ile bu hizmeti bizden alabilirsiniz maximum 30 dakika içerisinde anahtarınız teslim edilir, yetkili servislerde günlerce beklemeniz gerek kalmaz.

Fiat Egea Uzaktan kumanda butonu

Eğer hor kullanılmamış ise uzun süre sorun çıkarmayan bir anahtar yapısına sahiptir, tek problem kumanda üzerindeki buton lastiği zamanla delinir, yırtılır. Eğer butonlarda yırtık gördüyseniz en kısa sürede yenisi ile değiştirmemizi tavsiye ederim, aksi halde kumandanın içerisi toz dolar, kısa devre yapmasına sebeb olur her zaman problem ortada yok iken ileriyi görüp müdahale ettirmek ileri ki zamanlarda sizleri rahatlatacaktır eğer ihmal ederseniz ne zaman nerede ailenizle, işinizde veya ziyaret ettiğiniz mekanlarda arabanız kilitli kalabilir. Küçük bir buton deyip geçmeyin bu gün o buton arabayı açmaya veya kapatmaya yarıyorken arıza yaptığında arabayı çalıştırmamaya engel olacaktır.

Fiat Egea Uzaktan Kumanda çalışmıyor ( arızalandı )

fiat egea anahtar kopyalama
Orjinal fiat egea anahtar kopyalama görselini inceleyin

İlk yaptığınız işlem tabi ki pil değişimidir, fakat yinede kumanda çalışmıyor ise oto anahtarı işinde uzman kişi tarafından kontrol edilmelidir. Altını çizmek istiyorum radyo ve televizyon tamircisi yada lehim yapmayı bilen kişilerin tamir etmeye çalıştığı araba anahtarları genellikle çöp oluyor. Çünkü bu başlı başına ustalık ve tecrube gerektiren bir sanattır herkesin kendi işini yapması gerekmez mi ? Fiat Egea uzaktan kumanda tamiri için Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle iletişme geçin, sizlere yardımcı olmak var olduğumuzu unutmayın.

Yukarıda sizlere Fiat Egea anahtar sorunlarını anlatmaya çalıştım, muhakkak eksik kaldığım noktalar olmuştur yada siz kullanıcı olarak farklı problemler ile karşılaşmış olabilirsiniz bu bağlamda soru ve görüşlerinizi bekliyorum. Peki buraya kadar güzel, ya anahtar kaybolursa ne olur, nasıl bir yol izlemeniz gerekir ona bakalım.

Fiat Egea Orjinal Yedek Anahtar

Yukarıda da bahsettiğim gibi orjinalinde anahtarlardan biri kumandasızdır kapı kilidini manüel açıp, aracı çalıştırmanız için düşünülmüştür. Özellikle her zaman söylüyorum aile araçlarında bu durum oldukça can sıkıyor sorup soruşturdunuz yetkili servislerde bu eksiği karşılamanın bedeli 1,400 lira bu kadar para vermek istemiyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Fiat Egea orjinal kumandalı anahtar kopyalaması yapıldıktan sonra iki anahtarınızda kumandalı olacak keyifle kullanacaksınız. İsterseniz birde fiat egea yedek anahtar konusuna bir göz atın şuan yazılanların haricinde yine yol gösterici bilgiler var.

Fiat Egea anahtarlarım kayboldu

Eğer iki anahtar birden ortadan kaydolur araç mahsur kalırsa sizin yapabileceğiniz hiç birşey yok

  • Aracın bulunduğu konuma immobilizer anahtar konusunda uzman bir ekip gelecek.
  • Şöför kapısı açılacak, kapı döşemesi sökülecek.
  • Kilit içerisindeki şifreler okunup lazer kesim ile kontak anahtarı elde edilecek.
  • Lisanlı cihaz ile ID 48 İmmobilizer çip ve orginal kumanda kodlaması yapılacak.

Sadece yedek olarak arabayı çalıştıran kumandasız düz bir anahtarınız olsaydı bunların hiç birine gerek kalmayacaktı. 3-5 saatiniz, belkide gününüz heba olmayacaktı, en önemlisi cebinizden üç kat daha fazla para çıkmayacaktı. Yine söylüyorum tek anahtar risk taşır.

Fiat Egea Orjinal Anahtar Fiyatı

Fiat Egea modellerine daha önce telefon açıp soran müşterilerimize yapamadığımızı söylüyorduk. Belli bir zaman geçti Fiat anahtar kopyalama programlarımıza güncelleme geldi ve Fiat Egea Sustalı Yedek Anahtar hizmeti vermeye başladık bir zaman böyle gitti ve artık kumandasız sadece yedek olarak sadece arabayı çalıştırma işine yarayan Egea kontak anahtarı ( özellikle taksiciler çok sevindi ) 15 dakikada kopyalanabilir hale geldi.

  1. Fiat Egea yedek anahtar fiyatı sadece arabayı çalıştıran 250.00 Lira
  2. Fiat Egea orjinal anahtar fiyatı ( uzaktan kumandalı sustalı şekilde ) 500.00 lira

Fiat Egea yedek anahtar fiyatları bu şekilde lakin sizlerden ricamız güncel fiyatlarımızı isteyin zaman zaman kampanyalarımız oluyor o sebeple bizlere ya telefon açın yada aşağıdaki formu doldurun.

2 yorum

  1. 2017 egea sadece arabayı çalıştıran anahtarım kayıp aydından yazıyorum bana nasıl yardımcı olursunuz,yedek anahtarı çıkartmak için.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*