nissan qashqai uzaktan kumanda pili

nissan qashqai smart anahtar
Nissan qashqai akilli anahtar

Yavaş yavaş artık yeni nesil akıllı anahtar uzaktan kumanda pillerini markasına göre sizlere açıklayıp değişimini nasıl yapacağını anlatacağım. Bildiğiniz gibi Nissan Qashqai anahtar artık akıllı yani cebinizde olsa dahi start düğmesine basıp aracı çalıştırabileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Nissan qashqai akıllı anahtar içerisinde 2032 pil olduğunu bilmeyen araç kullanıcıları uzaktan kumanda içindeki pil bittiği zaman ” anahtar algilanamadi ” uyarısı alıyor ve malesef yollarda mağdur oluyorlardı. Bende bu konuda güzel bir video hazırlayıp mağduriyetinizi gidecektim Nissan Qashqai pil bitince aracı çalıştırma videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıda izlediğiniz gibi pil bittiğinde yolda kaldım diye endişelenmeyin günümüzde 2032 pili hemen her yerde bulabilirsiniz. hiç bir şey yapamıyorsanız etrafta danışıp tartı pili sorun ve çözüm odaklı olun.

nissan qashqai smart anahtar
Nissan qashqai akilli anahtar

Pil sorunu çözüldüğüne göre kafanızdaki bazı sorulara çevap arayıp sizleri bilgilendirdikten sonra yazımı sonlandıracağım.  Aşağıda açık bir şekilde sıralamış olduğum Nissan araçlarınızın immobilizer çözümlerini için bizlerden destek alabilirsiniz. Onlarca qashqai – Juke ve X-Trail markalarına yedek koplayalama izmeti verdik. Çoğu zaman ticari bir gelir beklemeksizin yazılarımızı, videolarımızı ve resimlerimizi yayınlıyoruz. Eğer işlediğim konular gerçekten işinizi gördüyse sizlerde bize zaman ayırıp konunun altına yaşadığınız sorunları ve çözümleri anlatın bizimde beklediğimiz sadece kuru bir teşekkürdür.  Şuanda yayına koymuş olduğum Nissan qashqai anahtar pil değişim videosunu izleyip uzaktan kumanda pilini değiştirin ve haydi yolunuza devam edin.

  • Nissan Qashqai akıllı anahtar kopyalama
  • Nissan Qashqai Akıllı yedek anahtar çoğaltma
  • İkinci el alının araçların immobilizer ve kilit sisteminin değiştirilmesi
  • Sıvı teması almış veya arıza yapmış Nissan qashqai keyless go anahtar tamiri

İstanbul ve istanbul dışı özellikle kırsal bölgeler olan Kırklareli – Tekirdağ – Edirne – Saray – Çatalca – Beylikdüzü – Küçükcekmece – Florya – Ataşehir – Kadıköy – Üsküdar – Beykoz – İzmit – Kocaeli – Sarıyer – Taksim – Beşiktaş – Gaziosmanpaşa – Silivri – Arnavutköy – Eminönü – Bebek – Bursa ve Kabataş şuanda kayıtlarıma göre Nissan kullanan insanlara hiç bir maddi beklenti içine girmeden yardımcı olmuşuz. Bunlardan bir kaç tanesi arkasından korna basılıp heycanlandırılıp eli ayağı birbirine sokulan bayanlardı onların ve sizlerin güzel dilekleri bizlere yeterde artar bile.

2 yorum

  1. “İlk defa bir yere yorum bırakıyorum”. İşinin ehlisin, tebrik ediyorum,anlaşılır+arayanın bulup başka kaynakkaynak arattırmadığınız paylaşım.İŞİN RASTGELSİN.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*