2014 model nissan qashqai anahtar

19 Aralık pazartasi yine bilgisayarın başına geçip cumartesi günü başımızdan geçen güzel bir anıyı paylaşıp sizleri bilgilendirmek istedim. Kağıthane ile Çağlayan arasında yeni yapılan ofislerin kapalı otoparkında kilitli vaziyette mahsur olan 2014 Nissan qashqai marka arac için fiyat teklifi istediler verdik aradan yaklaşık iki saat sonra yola çıktık arabanın başına gidince malesef acı dolu bir gün başladı diyebilirim.

Arabanın kilitli kapısını açtık fakat daha önce şifreleriyle oynamışlar kapıdan yaptıgımız anahtar kontagı açmadı direksiyon kilitli olduğundan dolayı bakalitleri sökemedik sökmemiz gerektiğinden dolayı airbag`i aldık direksiyon simidini aldık ve kontağa ulaştık kontaktaki şifrelere göre anahtarı işledik akabinde kapıya göre onuda dizdik nitekim sıra kodlamaya geldi. Makinelerimizi bağladık yeni nesil katlanabilir model olan arabanın yazılımını çözerek çalıştırmayı başardık.

Aracı oraya şirket sahibinin çalışanı çekmiş kasıtlı bir şekilde kilitleyip ortadan kayıp olan adamdaki uzaktan kumandayı birdaha arabayı çalıştıramayacak hale getirdik. Kasko ve sigotası bulunmayan aracı üretici standartlarının dışına çıkmadan topladık eğer araç kaskolu olsaydı bunu bildirmenize gerek yoktu yani ilerde sizlere hiç bir zarar çıkarmaz bundan emin olabilirsiniz çünkü tüm malzemelirimiz orjinaldir.

  • Yukarıda belirttiğiniz arabanın tamamen anahtarları kayıp benimse yedeğe ihtiyacım var nasıl bir yol izleyelim?

Sizin işiniz biraz daha kolay arabayı çalıştırabildiğiniz için sadece yedekleme yapılacak arabayla uğradığınızda ortalama yarım saat sürer hemen teslim edebiliriz ve fiyatı çok daha uygun olur.

  • Benim yedek anaharım bulunmuyor aracımın anahtarı içinde kaldı ve kapılar kilitli ne önerirsiniz ?

istanbul içerisindeyseniz arabanın başına bizi çağırın hemen açalım dilerseniz olduğu yerde birtane daha uzaktan kumandalı nissan qashqai anahtar yapıp teslim edelim modeli 2013 veya 2013 hiç fark etmez.

  • Benim arabamda keyless yani anahtarsız çalıştırma mevcut tüm yazdıklarınız benim arabam içinde geçerliyse sizden yardım alabilirim öylemi ?

Tabiki burada güncel başımızdan geçen bizzat test ettiğimiz canlı örnekleri sizlere sunuyoruz daha önce start stoplu qashqai modeline kopyalama yaptık hatta youtube ve instagram hesaplarımızda mevcut izleyebilirsiniz.

6 yorum

  1. Merhaba seat Toledo 2001 arabam var orijinal kumandası iptal edilmiş ayrı bir kumanda takılmış özellikle yağmurlu havalarda uzaktan kumanda kapıları kilitlemiyor. Kapılar kilitliyken açıyor kilitleme butonuna bastigimda arabanın ışıkları yanıp sönüyor 1 sorum bu arızayı nasıl giderebilir im. Diğer sorum ise orijinal anahtarı dalı kumandayı aktif hale getirebilirsiniz. İzmir odemi

  2. Arkadaslar 2011 qashai aracimin kumandasi arabayi calistiriyor fakat uzaktan kumandasi calismiyordu,anahtarci kodlama yapamayip beni servise gonderdi, servisde kodlama yapamiyarak kontak setinin arizali oldugunu soyledi, bende parca pahali oldugu icin yaptirmadim.sizin boyle bir araci yapmisliginiz varmi veya tamiri mumkunmu?iyi calismalar.

  3. Nissan Qashqai 2015 1.5 dizel düz. Arabaya bindim. Tekrar aracı çalıştırmak istedim.anahtar dönmedi. Direksiyonu Sağ-sol yaptım. anahtar 1 konumdan ikiye geçmedi. Ne yapmam lazım. Acil yardım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*