fiat punto sustalı anahtar

fiat ponto sustalı anahtar ihtiyacı olan  ancak bulmakta güçlük çeken hatta hiç bulamayan fiat sahiplerine sevindici haber yine istinye anahtar tarafından verilmesi bizi mutlu etmiştir. Bunun yanında kumandası çalışan ancak arıza yapan, aracı çalıştıran, kapıları açmayan, kapıları açıp aracı çalıştırmayan fiat ponto sustalı anahtarı garantili tamir edilerek sorun teknik servis ekibimizce  çözülür. Türkiye piyasasında sıkça rastladığımız araç modelinin ne yazıkkı sustalı anahtar kabı ve normal anahtarı bulunmamaktadır ancak istinye anahtar firması  fiat yetkili servislerinden temin ettiği orjinal ürünlerini sizinle paylaşmaktan onur duymuştur. Çünkü İtalya`dan sipariş edilen anahtar uçuk rakamlara fatura edilmektedir.

 • Fiat Punto Anahtarı
 • Fiat Punto Sustalı Anahtar Tamiri
 • Fiat Punto Sustalı Anahtar Kabı
 • Fiat Punto Sustalı anahtar Kasası

21 yorum

 1. merhaba, 2004 model fiat stilo marka aracımın immobilizer lı sustalı anahtarının kadara yapabiliceğinizin fiyatını belirtirseniz sevinirim

 2. iyi günler punto yedek anahtarım mevcut bunu sustalı anahtara çevirebilirmiyiz ?

  birde kumandalı sistem de yapabiliyormusunuz yani orjinalinin aynısını yapabiliyormusunuz ? fiyat konularında bilgilendirirseniz sevinirim

 3. Volkan bey fiat punto anahtarı yapabiliriz ancak fiat grubunun uzaktan kumandası ön kodlamalı yanı aracın bilgilerinin bir kısmı içine yazılmış halde geldiğinden dolayı kumanda konusunda şu aralar sıkıntı var bu sebepledir ki kumanda ihtiyaclarına cevap şuanda verilemiyor.

 4. g.punto orjinal anahtarı benden oncekı sahıbınde kaybolmus yedek anahtarı bulunmaktadır. orjınalını en güvenli şekillde nasıl temın edebılırım fıyatı nekadardır? ımmobılıser sıfresı deısımı felan gerekırmıı???

 5. Merhaba.
  Benim grande punto aracımın sustalı anahtar kabı iyice deforme oldu bu kabı alıp doğrudan aktarma şansı var mı? Boludayım bu kabın fiyatı ve nasıl alacağımız hakkında bilgi verir misiniz?

 6. 2004fiat punto. Yedek anahtarımız var, kapıları açıp kapatan kumandamizda var. İkisini birleştiren sustalı sistem olurmu, olursa nekadar oluristersiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*