Volkswagen Transporter Anahtarı

Firmamızda tüm immobilizerli volkswagen Transporter anahtarları Kopyalanır. Aracınızın Tamamen kayıp olsa dahi 15 dakika içerisinde yeniden programlanır. Doğuş Otomotiv veya Uzay gibi yetkili servislerin maximum 15 gün süre verdiği ve bu süre içerisinde kullanıcıların araçlarını otoparklarında mahafaze ederek insanları mağdur eden bir sistemi ortadan kaldıran istinye anahtar Kayıp Volkswagen anahtar ve kumandalarını hafızadan siler veya araca yeniden tanıtır.
Ücretlerin uçuk, zamanın uzun olduğu ve kullanıcının mağdur bırakıldığı bu sistemde yetkili servisler kesinlikle bu işlerin ehlinin veya ustasının olduğunu bilmekte ancak yinede  zor durumda olan araç sahiplerini yönlendirmemektedir. Servis içerisinde kayıp veya çalınmış olan anahtarlar icin destek aldıkları bizzat bilinmeli sadece 1 saat gibi bir süre içerisinde müsterinin anahtarını yaptırarak sorunu kendi aralarında çözmektedirler. Volkswagen Transporter anahtarı icin Almanya`ya sipariş verileceğini fiyatın 450 T.L olacağını söyleyen servis yetkililerine araçlarınızı teslim etmeyiniz.

Sosyal yaşantınızda plajlarda, alış veriş merkezlerinde, piknik alanlarında veya cafe restaurant vale görevlilerinin kayıp ettikleri anahtarlar modeline göre değişsede çoğu araçlarda şase numarası ile aracın herhangi bir mekanizmasını sökmeden anahtar yapımı mevcuttur üstelik sadece dakikalar içerisinde.
Aracın yeni kasa versiyonlarında 48 Cripto ön kodlu çip sistemi bulunmaktadır. Volkswagen Transporter Sustalı anahtar, volkswagen transporter yedek anahtar gibi hizmetler için doğru adrestesiniz.

18 yorum

  1. benim 2006 model 105 luk t5 im var sustalı kumandalı anahtarı 1 tane mevcut aynısından bir tane daha kopyalasak fiyatı ne kadar olur. saygılarımla

  2. 2009 transporter aracımın orijinal sustalı anahtarlığı kayıp. Yenisini çıkartmak istiyorum. Yedek anahtarı mevcut. Bunun için fiyat teklifinizi bekliyorum.

  3. 2005 wv t5 city van aracımın anahtarları kayıp. Tek sustalı kumandalı anahtarı ne kadara temin edebiliriz? Aracımın kapılarıda kilitli nasıl araca giriş yapabiliriz. Aydın kuşadası bölgesine hizmetiniz varmı ya da anlaşmalı servis ya da taşeron firmanız varmı? Tşk ederim iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*