Citroen C3 kumanda tamiri

citroen c3 anahtarı

10/10/2010 Pazar günü telefon açan bir müsterimiz dükkanımızın önünde beklediğini ve mağdur olduğunu söyledikten sonra dükkanımıza gittik. Anahtarını 7. Kattan aşağı atan ayrıca yedek anahtarıda olmayan arac sahibi çeresiz kaldığını hatta citroen yetkili servisini aradığını ve kendisine 360 t.l fiyat verdiğini bu nedenle google aramalarından firmamıza ulaştığını söyleyen Halil Bey`in sorunu sadece 50  T.L gibi bir ücretle tamir edilerek kendisine teslim edildi. Bu gibi durumla karşı karşıya kalan tüm araç sahiplerine hizmetimiz kesintisiz olarak devam edecektir.

4 yorum

  1. İyi günler,
    Ben çorum’dan yazıyorum.Citroen c-3 aracım var.Yedek anahtarı yok ve malesef mevcut kumandalı anahtarının açma kapama butonları koptu.
    Bu konuda ne yapabilirim.Anahtarı göndermem yeterli olurmu?
    Şimdiden teşekkür ederim.
    İyi günler.

  2. Serkan bey Citroen kumanda tamiri icin anahtarınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Tamiri yapıldıktan sonra aşınan kumanda kabı sizin isteğiniz doğruldusunda değiştirilerek mevcut ürün sıfır hale gelir ve 2 yıl garantiye sahip olur. Ancak yedek anahtar icin mutlaka araca müdahale etmemiz gerekiyor immobilizer kodlama makinasi ile bağlanıp araca tanıştırma yapılması gerekmektedir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*