Yedek Oto Anahtarı

Yedek Anahtarı bulunmayan araçlar kesinlikle sigorta ve kaskodan yararlanamaz. Satın aldığınız otomobilin risk altında olduğunu unutmayın kesinlikle en kısa sürede bu problemi çözün. Özellikle firmamıza doğu ve güneydoğu tarafından kargo ile kapı kolu ve immobilizer beynini gönderek sorunlarını gideren insanların nekadar mağdur olduğunun göstergesidir. Yedeksiz kullanan kişiler arıza veya kayıp  durumunda büyük maliyetler ödeyerek araclarını en az 3 gün kullanamaz ki bu yetkili servise devredilirse Maximum 15 iş gündür. Unutmayın tamamen kayıp olmadan yaptırdığınız anahtarlar herhangi bir problem aşamasında ödeyeceğiniz ücretten yaklaşık 4 kat daha ucuz olacaktır. Modeli ve markası ne olursa olsun örnek verecek olursak Honda, hyundai, peugeot, citroen, renault, ford, toyota olmak üzere bir çok aracın programı mevcut olup 15 dakika içerisinde programlanarak sizlere teslim edilir. Oto anahtarları kendi aralarında farklılık göstermektedir bazıları araç gerekmeksizin yapılmakta bazıları ise araç üzerine immobilizer makinası bağlanarak yapılmaktadır.

Aracıma yedek immobilizer anahtar yaptırmak istiyorum ama bu işlem nekadar güvenli ? Kesinlikle bu işlemi yapan ticari işletmeler mevcut makinaların serverlerine bağlı olup makinalarını devamlı güncel tutmak zorundadır art niyetli kişilerin eline geçen bu makinalar üretici firma tarafından etkisiz hale getirilmektedir.

Yetkili Servis haricinde yapılan araba anahtarları aracıma zarar verir mi ? elektronik ortamda araca tanıştırılan ve herhangi bir durumda çalışmayan bu işlem kesinlikle araca zarar vermemektedir. Bu işlemde anahtar programlanır araç çalışır veya çalışmaz bir problem söz konusu değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*