Dacia Logan Anahtar kabı

dacia logan icin anahtar kabı mevcuttur.dacia kumanda kabı hakkında tanıtım.

logan anahtarı icin yetkili servise giden Mardin`in merkezinde hikamet eden müsterimize 120 euro fiyat verilmiş. Müsterimiz Ali bey kendilerine anahtarda bir sorun olmadığını sadece tuşlarının delindiğini kumanda ve immobilizer sisteminde bir problem olmadığını söyledikten sonra servisten ayrılmıştır. Çeşitli bilgi ve paylaşım sitelerinde yapmış olduğu araştırmada piyasada çeşitli oto anahtarları  ve bunların kumanda kasalarının satıldığını öğrenmiştir. Firmamızı ararayıp bize internet ulaştığını dile getiren müsterimiz dacia logan aracının anahtar kabı olup olmadığını sormuştur, kendisine sunduğumuz fiyat karşısında şaşıran Ali beye ürünü gönderdik. Bir Renault alt kuruluşu olan dacia anahtarları için servislere uçuk fiyatlar ödemeyin siz internet kullanıcıları ayağınıza ihtiyacınız olan ürünü getirtebilirsiniz üstelik servislerin istediği fiyatın sadece 5`te bir fiyatına.

31 yorum

 1. dacia logan 1.4 mpı. 2005 model aracımın uzaktan kumandalı anahtarımın düğmeleri düştü. şu an basılamaz durumda ve çalışmıyor. tamiri mümkün müdür? yenisi için ne fiyat verirsiniz?

 2. Hocam Balıkesir’e kargo yoluyla bu anahtar kabından yollama imkanınız var mıdır?
  Yoksa sadece istanbula gelip oradan mı almamız gerekli ?
  Buradan oraya gelmem çok zor çünkü.

 3. Hayırlı işler.Kolay gelsin.Ben Giresunda yaşıyorum.Sitenizdeki müşterilerin anahtar konusundaki taleplerini okudum.Benimde dacia logan marka aracım var.Uzaktan kumandanın tuşları delindi ve zamanla tuşlar deforme oldu.Tuşlar uzerinde bulunan beyaz renkli ince uzun plastikler düştü.Tuşlara kürdan yardımıyla basabiliyorum.Ayrıca tuşun bir tanesinin içersinde bulunan yaylanma özelliği olan yuvarlak parlak metal düştü.Geçici olarak kendimce bir çözüm buldum.En kısa zamanda tamir edilmesi gerekiyor.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

 4. Yüksel bey dacia logan anahtar için bahsettiğiniz sorun anladığınız gibi kroniktir uzaktan kumanda gönderilir hatta getirilirse 10 dakika içerisinde geri alınabilir. Uzaktan kumanda kabı değişecek daha sonra butunlar elden geçirilip verilecektir.

 5. bende dacia logan 1.4 mpı 2006 model var bendede anahtar kabının delinme sorunu oldu yenisi ne kadar acaba yardımcı olursanız memnun olurum şimdidien teş ederim

 6. İyi günler dacia logan mcv 2010 model aracımın kumanda tuşları delindi ve parçalandı tuş kapama tuşunun mekanizma üzerindeki tuşla mekanizma arasında köprü olan parça düşmüş bende almak istiyorum sizden cvp bekliorum teşekkürler

 7. Ben 2008 model dacia logan için anahtar kabı istiyorum. Başka alışveriş sitelerinden aldım ama hiç biri olmadı geri yolladım son çare buraya geldim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*