toyota corolla kumandalı anahtar

toyota corolla uzaktan kumandalı anahtar

Müşterilerimizin Kılınç, kama ve baston 🙂 diye tabir ettikleri toyota kamundalı anahtar icin yaptığımız uygulama yukarıda beğeninize sunulmuştur. Gördüğünüz gibi orjinal anahtarda kesinlikle bir kesme, bozma veya oynama işlemi söz konusu değildir. Markası ve modeli ne olursa olsun uzaktan kumandalı her türlü oto anahtarı icin bu işlemi yaptırıp daha şık ve kaliteli bir anahtar kullanabilirsiniz. Sizin sorularınızı ve düşüncelerinizi tahmin ederek yayına sunduğumuz yazılarımızda siz müşterilerimizin kafasına takılanları azda olsa kestirebiliyoruz.

Sizin tarafınızdan sorulan sıkça sorulara gelince sustalı anahtar yapıldığında kesinlikle anahtar açık kalmaz, gevşeyip sallanmaz, araca  kesinlikle immobilizer arızası verdirtmez ki ( kendi çip ve kumandası kullanılıyor ) bu ürünün en büyük özelliğine gelince çipi ve kumandayı tekrar orjinal anahtara monte edip eski haline getirebilmenizdir.  Ekte görmüş olduğunuz resimler toyota corollaya aittir.

8 yorum

  1. Arda bey 2008 model toyota corolla uzaktan kumandalı anahtar fiyat bilgisini mailinize ulaştırdık kontrol edebilirmisiniz önemli bir bilgi vereyim toyotalarda arabaya gerek olmadan kodlama programlama oluyor ancak ruhsat sahibine işlem yapılıyor sadece.

  2. Merhaba.
    Toyota Corolla 2004 HB aracım var. Kumanda butonlarının biri kırık biride düştü. Durum daha kötü olmadan yedeğini yaptırmam gerekiyor. Maliyetini ve şartları nedir yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Ömer bey hayırlı günler toyota corolla uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki butonlar düşer normaldir çünkü bu hata 2008 modele kadar bütün Toyata markalarında var size dilerseniz tuş takımı yollayalım kendiniz takın rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  4. 2010 model toyota corolla comfort extra model aynalar içten kapanabiliyor. Sustalı anahtar fiyatı alabilir miyim? Bir de acaba aynaları ve camları anahtardan açma kapatma özelliği olabilir mi?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*