Ford Focus Yedek Anahtar

Ford Focus Yedek Anahtar için Firmamıza Gelen Emirgan/Sariyer Mehtap Cafe & Restaurant Vale Görevlelilerinin kayıp ettiği 2008 Model Ford Focus Kumandalı Anahtarı Tarafımızdan Yapılmıştır. Ford Yetkili Servis Elemanlarının 350 ila 400 T.L Arasında Fiyat Verdiği Anahtarı Firmamız Yarı Fiyatına Orjinal Ürünle Yapmıştır. İmmobilizer Anahtar Makinalarımızla Mobil Servis imkanı Sunduğumuzu hatırlatır tamamen anahtarı kayıp olmuş mağdur kalan ford kullanıcılarını uyarırız araçlarını çekiçilere yükleyip servislere gönderip 12 hafta 10 gün beklemeyin Siz Söyleyin Biz Yapalım. Tüm Ford Sustalı Anahtar uygulaması firmamızda mevcuttur tüm modellerine Yeni Nesil Yukarıda Resmi bulunan Anahtar Yapılır ve Kesinlikle Parça Takıp veya sökmeden. Yedek Anahtar Yapımı veya Tamamen Kayıp Anahtarlar  Sadece Ruhsat Sahibi Kişilere Gerçekleştirilir.

50 yorum

  1. İyi günler. 2011 model Ford Focus araç için sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat hakkında bilgi verirmisiniz. Bir de anahtarı yapmak için diğer anahtara ihtiyacınız varmı?

  2. merhaba 2015 fort courier im var anahtarımı yeni kasa fokus anahtarından yapmak istiyorum orjinal şekilde yapılabilirmi maliyeti ne olur tesekkürler.

  3. 2013 model focus aracımın orjinal kumandalı sustalı anahtarını kaybettim kumandasız normal yedek anahtarı var. Yeni anahtar mı yaptırmalıyım yoksa kumandalımı kopyalamalıyım tavsiyenizi ve fiyatlarını öğrenmek isterim

  4. Serdar bey iyi haftalar öncelikle ford focus orjinal kumandalı anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık eğer ruhsat sahibiyseniz araba gelmeden dahi bu ihtiyacınızı karşilayabilirsiniz bilginize sunarım. Servislik bir durumunuz yok arabayla gelirseniz kayıp olanı araçtan iptal etme durumumuz var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*