toyota avensis anahtarı

istinye immobilizer anahtar & oto kilit sistemleri Uzun anahtardan kurtulmak isteyen toyota avensis sahiplerine büyük bir hizmet sağlamaktayız. bilindiği gibi hemen hemen tüm toyota anahtarları çok uzun ve taşınması güçtür. Ayrıca kumanda kısmındaki butonların kopması ve yerinin boş kalmasıda muhtemeldir. Toyota avensis anahtarı yaptırmak isteyen yedek anahtarı bulunmayan müsterilerimize bir önce önlemlerini almalarını öneririz. Unutmayalım ki yedek anahtarı bulunmayan araçlar çalınma halinde kaskodan herhangi bir ücret talep edemezler. Bununla birlikte Yedek anahtarı ve kumandası sağlıklı çalışan ancak anahtarını daha şık ve kolay taşınabilir hale getirmek isteyenler için bir uygulama başlattır. Yukarıda görmüş olduğunuz Toyota Avensis Anahtarı tarafımızca sustalı hale getirilmiştir. Beğendiğiniz ve karar verdiğiniz anda anahtarınızı kargolamanız yeterlidir. Toyota Avensis Sustalı Anahtar icin anahtarın gelmesi yeterli ancak yedek anahtar icin aracınızla gelmeniz tavsiye edilir.

35 yorum

 1. 2007 avensıs linea modeli var açma kapama ve bagaj tuşu ama çok kaba anahtarlık. acaba sustalı fiyatı ne kadardır ve nereye nasıl göndereceğiz birde 1. sınıf kalitede olursa ??

 2. merhabalar 2005 Toyota avensis fiyat teklifinizi bekliyorum iyi günler. bende hem yedek anahtar hemde kullandığım anahtar mevcut kullandığım anahtarı yaptırmak istiyorum. yada dış kabını ne kadara gönderirisiniz ?

 3. Merhaba ;
  2005 toyota avensis için yukarda resimle belirttiginiz sustali anahtar fiyatını öğrenmek istiyorum ve izmir den ulaşım için de bilgi istiyorum.

  iyi günler

 4. merhaba,

  1999 avensis orjinal anahtarım çalışıyor fakat yedek yaptırmak istiyorum.
  sakarya / adapazarında ikamet etmekteyim. bu işlemi nasıl yapabiliriz ayrıca maliyeti ne olur?

 5. Merhabalar aracımın anahtarını dustalı yaptırmak istiyorum ama sustalı anahtarın tek bir öodeli var sanırım değil mi başka değişik bir şekil yok sanırım tek tip ve fiyat bilgiside alabilir miyim en kısa zamanda yerinize uğramayı düşünüyorum

 6. Merhaba
  1998 Model Toyota Avansis Araçıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum
  elimde mevcut olan bir adet anahtarın smartkey olup olmadığından emin değilim araçı aldığında tek anahtar ile aldım. fiyat ne kadar olur öğrenebilirmiyim

 7. Emin bey merhaba 1998 model toyota avensis yedek anahtar yapılabilir o kolay ancak smart key değildir çünkü bahsettiğiniz modeldeki ürün araca yaklaşınca açılır uzaklaşınca kapanır hatta arabada start düğmesi vardır kontak yoktur bilginize sunarım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*