Hyundai Starex Anahtari

istinye immobilizer Anahtar & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Hyundai Starex Anahtarı Firmamızda 10 Dakika İçerisinde Anahtar Kişi ve Kodu ile Birlikte Hazır Hale Getirilerek Teslim Edilir. Starex Anahtarı Tamamen Kayıp Olsa Dahi Aracınızın Başında Her Türlü İşlemler Firmamızın Teknik Servis Ekiplerince Yapıldığı 30  Dakikalık Ç alışma Sonucu Anahtar Teslim Edilir. Otopark – Hava Alanı – Hastahane – Piknik Alanı V.s yerlerde Mahsur alan Araçlara Mobile Servis Hizmeti Verilir. Starex Yedek Anahtar – Starex immobilizer Anahtar Sorunları Hakkında iletişime gecmeniz Rica Olunur. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç Bir işlem Gerçekleştirilmez.

3 yorum

  1. selam benim aracımın aldığımda bir anahtarı kayıptı yedek bir anahtar cıkarmam mümkünmü mümkünse bu bana maliyeti ne olur yardımcı olursanız sevinirim

  2. hyundai starex 2006 model arabama yedek anahtar yaptırmak istiyorum ve ayrıca kumandalı olan kullandığım aslı anahtarımıda değiştirip kumandalı Sustalı Anahtar olarak yaptırmak istiyorum ikisinide yaptırmam mümkünmü ve ben artvinde olan birisi olarak yaptırabilmem için ne yapmam gerekiyor saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*